Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuje scan z Ustawień ZIELONEGO MENU MMI 3G BASIC


kinimod39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wgrałem do mojego MMI czysty soft serwisowy bez żadnych ustawieni co auto posiada: asystent pasa, zawieszenie pneumatyczne wszystkie opcje są włączone nawet te które nie występują w aucie za dopłatą. Jeżeli ktoś ma odblokowane zielone menu w audi a4 b8 mmi3g basic prosiłbym o zdjęcia ustawień w zakładce CAR czyli wszystkich pięciu list ustawień które się tam znajdują. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Moze powiedz co chcesz uaktywnic to ci pomozemy

Potrzebuje ustwic podstawowe ustawienia tak jak

Poziom oleju

Swiatla dzienne

Akumulatoo

Ustawianie godziny i daty

Nie pamietam co tam jeszcze powinno byc, wieczorem postaram sie wrzucić foty moich ustawieni moze ktos doradzi co i jak

Edytowane przez kinimod39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem wszystko jest ustawione ale nie wiem jak to aktywować w mmi udało mi się metodą prob i bledow ustawić nr. vin, poziom akumulatora, okna, światła, ale nie wiem jak skasować ustawianie zawieszenia i niepotrzebne opcije które po włączeniu zapłonu robią się szare. Wrzucam zdjęcia ustawini i menu jak to wygląda może ktoś pomoze


Zdjecia w linku

https://plus.google.com/101930609153527400201/posts/4wq33BKXmKe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci wzucić zdjęcia ale nie mam zawieszenia aktywnego i saida. Mogę zroić Ci też logi z adaptacji jak to Ci w czymś pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci wzucić zdjęcia ale nie mam zawieszenia aktywnego i saida. Mogę zroić Ci też logi z adaptacji jak to Ci w czymś pomoże :)

Wlasnie ja tez nie mam aktywnego zawieszenia po wgraniu softu wszystkie opcje są włączone chociaż nie można ich użyć.

Jak bys mogl to wrzuć te zdjęcia. Z góry dzięki

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2014 o 22:54, miodzio napisał:

Mogę Ci wzucić zdjęcia ale nie mam zawieszenia aktywnego i saida. Mogę zroić Ci też logi z adaptacji jak to Ci w czymś pomoże :)

Witam kolego mam ten sam problem co u kolegi i tez nie mam tego aktywnego zawieszenia byl bym wdzieczny za fotki z zielonego menu pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podrzucić te screeny z green menu? U mnie jakaś lipa z klimą się zrobiła po grzebaniu właśnie w zielonym menu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego mam ten sam problem co u kolegi Miodzio  byl bym wdzieczny za fotki z zielonego menu pozdrawiam.Miodzio może masz jeszcze te foty bo masz ten sam nr zielonego menu co ja.

W dniu 31.01.2017 o 22:18, Krzysztof B8 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

proszę o zdjęcie poprawnych ustawień zielone mmi 3g chciałem dopisać automatyczne składanie lusterek i coś nie poszło :(

 

z góry dziękuje i Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia w zielonym menu są indywidualne dla każdego pojazdu i zależne od posiadanego wyposażenia, więc nic ci nie da czyjeś zdjęcie/a ustawień, jeżeli pojazdy nie są identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...