Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"


toma085

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany modem kolegi kaju z dekorami led pomyślałem żeby coś wykombinować ale żeby nie było wiochy i fajnie wyglądało , pomysł by wyglądał tak:

Najlepiej na czarnej podsufitce z s-line umieścić kilkadziesiąt malutkich światłowodów które by minimalnie wystawały lub by wyły równiutko z materiałem , podpiąć je pod diodę rgb najlepiej kolor czerwony. Oczywiście światłowody muszą się bardzo delikatnie świecić i musą być możliwie równomiernie rozmieszczone na całej podsufitce.

Pytanie czy nad podsufitką jest odpowiednia szczelina żeby można było rozprowadzić światłowody nie łamiąc ich , i ewentualnie miejsce na mały sterowniczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca jest duzo podsufitka nie przylega do dachu tylko po co to wiocha jak nie wiem. taki sufit mozna sobie w domu zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po co to wiocha jak nie wiem
No dla ciebie może i być to wiocha , równie dobrze można wiochą nazwać podświetlenie ori pod lusterkami które niczemu nie służą a takie właśnie podświetlenie jak wczoraj zaproponowałem ma najdroższy RR :

http://autokult.pl/2087,najdziwniejsze-luksusowe-dodatki-w-samochodach%C2'> Jeśli coś się zrobi z głową i umiarem to może być fajny efekt , jako delikatniutkie punkciki rozmieszczone co 5-10cm może wyglądać profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym modem od roku czasu ale chęci brak.
W Bentleyu jest to w seryjnej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wyciąć małe otwory w tym "kartonie" od wewnętrznej strony sufitku, nie ruszając materiału, tak, by dioda nie wystawała na zewnątrz sufitku a świeciła tylko poświatą zza materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję że umarło.

Żałosne jest twoje podejście , zresztą sam w sobie pewnie też.


Idzie coś w tym temacie czy umarło śmiercią naturalną ?

Jak kupię czarną podsufitkę to będzie założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysła masz przedniego :wink:

Tylko ja bym dał białe ledy z potencjometrem i podpiął tak by na maksa dawało jak otwierasz auto albo zapalane i ściemniane oddzielnie z włącznika do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś widzialem w Hyundai coupe jakieś 6 lat temu jak był sprowadzony z niemiec i jezdził tym jakiś brudas ... Nie wyglądało to zle , ale zależy kto co lubi .

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie - każdy ma swój gust wiec dla niektórych będzie to żałosne, a innym sie spodoba. Osobiście uważam tak jak Jarek, ze takie światełka w podsufitce bedą słabe. Ale jeżeli autor tematu uważa inaczej to niech działa, moze akurat zle wyglądać nie będzie aczkolwiek moim zdaniem... [emoji11]

Wysłane z jabłka

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również uważam że takie cos nie bedzie dobrze wyglądało, aczkolwiek czekam na efekt :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...