Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8T 350KM] Problem z turbiną


amati88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić.....

Mam audi a4 1.8T 350KM :naughty:... problem polega na tym że kiedy załącza się turbinka samochodzik zaczyna się dławić i przerywać... po dłuższym przyciskaniu nagle załącza się turbina i idzie normalnie....

byłem u elektryka i pokasował mi błędy w komputerze...

czyściłem przepustnice...

nie ma żadnych nieszczelności...

jedyna opcja jaką mi jeszcze doradzono do wymienić przepływomierz..?!

co wy byście mi doradzili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEZ ODEPNIJ PRZEPLYWOMIERZ JEZELI BEDZIE TAK SAMO CHODZIL TO DO WYMIANY TAK MI SIE WYDAJE JA WLASNIE JESTEM PO WYMIANIE PRZEPLYWOMIERZA MOJE AUDI TO A4 1.8 TURBO 195KM BEDE MIAL NA STANIE SPRAWNY PRZEPLYWOMIERDZ DO AEB ODAM TANIO:p JAK BY CO

POZDRAWIAM :hi:

* nie pisz proszę wielkimi literami - Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak pisze wodi87 odepnij wtyczkę od przepłwyki i zobacz czy jedzie tak samo

masz wskaźnik ciśnienia doładowania ?[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 13:37_________________________________________________ACHA no i czym wystrojone te 350KM ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym że kiedy załącza się turbinka samochodzik zaczyna się dławić i przerywać... po dłuższym przyciskaniu nagle załącza się turbina i idzie normalnie....

Może i jestem tępy ale, nie kumam tego zdania :naughty:

ja rozumiem to tak: jak turbo zaczyna pompować to silnik się dławi i przerywa, przy dalszym wciskaniu gazu silnik zaczyna pracować normalnie i za***rdala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi jeśli pisząc tak dosadnie

Oczywiście wskaźnik jest ... A turbinka 2 barowa hasa :decayed:

Przepływomierz odpinałem i jest różnica w pracy silnika (czyli jest ok)

Zastanawia mnie jeszcze filtr benzyny ponieważ jak silnik zaczyna się dławić to z tłumika wydobywa się czarny dym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie Pozka-jak to wystroiles 1,8 -125-na 3 i pol setki :mysli: cos tam wrzucil silnik od F15?[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 23:58_________________________________________________...w podpisie masz serie 1,8 bez turba-wiec dorzuciles dmuchawe i co jeszcze :mysli: chyba ,ze nie o te auto chodzi...[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 00:01_________________________________________________

Zastanawia mnie jeszcze filtr benzyny ponieważ jak silnik zaczyna się dławić to z tłumika wydobywa się czarny dym...

moze sonda niedomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak silnik zaczyna się dławić to z tłumika wydobywa się czarny dym...

znaczy przelany mocno paliwem...filtr nie ma tutaj nic do rzeczy :tongue4:

jak dla mnie to sprawa softu czyli tunera, który go stworzył :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś zna jakiegoś dobrego tunera w warszawie..? :)

a nie lepiej udać się do tunera od którego kupileś ten silnik ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka panowie ale jestem świeżak..... czy pisząc "logi" chodzi wam o zdjęcia....? :mysli:

Nie, logi to odczyt bloków wartości , czyli lopatologicznie zestaw cyferek (parametrów) silnika , turbiny itp. więcej poczytaja w dziale FAQ, silniki benzynowe. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem go z komisu (cały samochód)...:)

a ludzie którzy go "przerabiali" są w Ostrowcu Świętokrzyskim... także wolał bym zrobić to w warszawie.. :mysli:

zadzwoń do mnie 602 636 918

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem go z komisu (cały samochód)...:)

a ludzie którzy go "przerabiali" są w Ostrowcu Świętokrzyskim... także wolał bym zrobić to w warszawie.. :mysli:

powiadasz że masz 350 kucy..hm.. :polew: :polew: :polew: a powiedz skąd wiesz że ma tyle koni? w komisie Ci powiedzieli ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...