Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 1.8T] Wymontowanie zegarow i wymiana tarcz


Westhub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otoz nosze sie z zamiarem wymiany tarcz w moich zegarach, poniewaz mam przebrzydle mile. Kupilem od kolegi popielate tarcze od S4. Czy moglibyscie dac mi wskazowki jak wymontowac zegary, wymienic tarcze i zamontowac zestaw zpowrotem? Uzylem szukajki, znalazlem piekny opis, ale do B5. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

BTW, drugi zestaw takich tarcz mam w domu i moge sprzedac. Sa to oryginalne nowe tarcze, komplet z 4 wskazowkami, takie jak na zjeciach ponizej:

33e5142ee50090ed.jpg

4c94a452c5c911f9.jpg

Jeszcze raz dziekuje z gory za pomoc.

Pozdrawiam z IRL, Westhub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same zagary załozyłem do siebie

masz 2 opcje:

1. Wyjąć wskazówki i przełozyć same tarcze - jest to prosty zabieg tylko jest kwestia wpięcia tych wskazówek dokładnie tak samo z powrotem :)

2. przeprogramować immo i wsadzać całe kompletne od S4 - CTV jest w stanie coś takiego zrobić

napisz mi na co się zdecydujesz to powiem Ci co dalej robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek, dzieki za odpowiedz.

Mam zamiar zalozyc same tarcze, gdyz juz je kupilem(na zdjeciu sa cale zegary tylko jako przyklad).

Chodzi mi teraz o to jak wymontowac zegary, jak wyciagnac obecne tarcze i poskladac wszystko do kupy, a zeby nic nie zepsuc. Na co uwazac.

Calych zegarow nie mam zamiaru zamieniac.

Jecze jedno pytanie mam: ze wzgledyu na to ze obecnie mam do 160mil, to po zamianie tarcz bedzie poazywac zle predkosc. Czy istnieje mozliwosc przeprogramowania predkosciomierza zeby pokazywal wlasciwie? Czy mozna zamienic mile na kilometry w liczniku przebiegu?

Dziekuje, Westhub

[ Dodano: 24-01-2007, 22:07 ]

No po nocnych pogadugaduszkach z dr. Poziek`iem wiem wszystko. W niedziele od rana sie zabieram za robote, bede robic zdjecia i przygotuje piekna porade krok po kroku z fotkami i strzaleczkami itd...Murzyn, juz mozesz wyciagac patelnie i smazyc mi pochwale!!!! :D;):a4fan:

btw, ultrawyczesany jest ten emotikon :a4fan:

:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...