Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Sterowanie klapką?


ziewak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie naprawiałem niedawno panel klimy przy nowo zakupionym autku ponieważ migał oraz silniczki nie działały poprawnie (jeden reanimowany i działa), natomiast osoba która naprawiała mi panel powiedziała aby odłączyć czarną wtyczkę (po wymontowaniu schowka zaraz nad wentylatorem), ponieważ jest to sterowanie silniczkiem od obiegu zamkniętego, a w/w silniczek się zacina(podobno standart w starszych modelach a wymiana wymaga demontażu kokpitu).

Pytanie moje jest takie dzisiaj po wyjęciu wentylatora (odgrzybiam klimę po raz enty) zauważyłem że widoczna klapka po włączeniu/wyłączeniu obiegu zamkniętego porusza się jednak w górę i w dół, więc co tak naprawdę odłączyłem. Proszę o odpowiedź. Czy jest to powiązane z tym że bardzo parują szyby i po włączeniu nadmuch jest nie przyjemny zapach?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 22:47_________________________________________________Załatwiłem sobie i uruchomiłem ETKE i tam znalazłem że jest to niby "silniczek szyb ssący". Czy może ktoś odpisać czym tak naprawdę steruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...