Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARM 1.6] Akumulator


mirazm

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy niespełna tydzień po zakupie wymarzonej A4 dzisiaj Niunia nie chciała odpalić :( Przymierzam się więc do zakupu nowego akumulatora. W kodzie wyposażenia jest oznaczony jako J1P co oznacza akumulator 220A (44Ah) Czy ktoś moze mi podpowiedzieć, ile taki akumulator kosztuje i czy wogóle podążam w dobrym kierunku z tą diagnozą. samochód prawie tydzien stał w garażu ? Obecnie załatwiam wszytskie formalności z opłatami i rejestracją więc stoi nieużywany. Troche się elektryką pobawiłem przy wyłaczonym silniku - szyby, klima, swiatełka wewnętrzne, czy to ma duży wpływ na akumulator czy poprostu był juz na wykonczniu ?? Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt takiego akumulatora to około 200 zł i to już dobrej firmy.

Być może jest on w Twoim przypadku tylko rozładowany, tym bardziej jak wspominałeś " trochę się elektryką pobawiłem" a jakiś tam pobór prądu na pewno nastąpił i samochód stał przez tydzien nie odpalany.

Spróbuj go doładować na prostowniku i zobaczysz co będzie, może to pomóc, jeśli nie to czeka Cię zakup nowego.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy niespełna tydzień po zakupie wymarzonej A4 dzisiaj Niunia nie chciała odpalić :( Przymierzam się więc do zakupu nowego akumulatora. W kodzie wyposażenia jest oznaczony jako J1P co oznacza akumulator 220A (44Ah) Czy ktoś moze mi podpowiedzieć, ile taki akumulator kosztuje i czy wogóle podążam w dobrym kierunku z tą diagnozą. samochód prawie tydzien stał w garażu ? Obecnie załatwiam wszytskie formalności z opłatami i rejestracją więc stoi nieużywany. Troche się elektryką pobawiłem przy wyłaczonym silniku - szyby, klima, swiatełka wewnętrzne, czy to ma duży wpływ na akumulator czy poprostu był juz na wykonczniu ?? Pomocy :)

Sprawdź ładowanie, jeżeli ok to pozostaje zakup nowego akumulatora.

Dla Twojego silnika:

http://www.akumulatorybosch.pl/numeracja_parametry.asp?rodzaj=wyniki&mod=2&idsamochodu=101303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...