Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS E przekreślony głośnik na ekranie


Januszek1

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas dzwonienia na ekranie pojawia się przekreślony głośnik /Mute?/ i brak dźwięku rozmowy w głośnikach.Radio działa poprawnie tylko jak wykręcę nr tel Navi przechodzi w tryb telefonu ,następuje wyciszenie stacji radiowej i zapada cisza i pojawia się przekreślony głośnik.

Na ekranie navi jest numer tel , czas rozmowy, mikrofon w podsufidce prawidłowo zainstalowany słychać głos w drugim telefonie.Nie mam też książki telefonicznej na Fis.

Całość czyli multikiera z modułem Q, moduł BT wersja H, wiązka przewodów pomiezy BT i RNS e z naviserwis. Gdzie szukać przyczyny ?

W jaki sposób odbiera sie połączenie tel z poziomu multikiery?

Kodowania zmienione w sterownikach BT, kierownicy i nawigacji i powinny być ok.

Zlikwidowałem kabelki we wtyczce D11 w Navi ale bez rezultatu.


Problem częściowo rozwiązany. Rozmowę w głośnikach już słychać. Kabelki tel+ i tel - były w konektorze niebieskim a nie zielonym. Natomiast nie mam sterowania i przyjmowania rozmowy tel z poziomu kierownicy. Pogłasnianie rozmowy tylko mam z nawigacji, tak samo odbieranie połączenia tylko dużym pokrętłem z poziomu Navi. Może poszukać w kodowaniu? Tylko czego? Z kierownicy działa mi tylko prawa i lewa rolka przy słuchaniu radia. Książki tel nie ma.Aha. Przekreślony głośniczek podczas rozmowy tel jest nadal.Czy tp prawidłowe?

Zmieniłem nieco kodowanie BT. Zobaczę jutro co będzie bo bateria w tel siadła i musze ja naładować.

Edytowane przez Januszek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...