Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc przy podłączeniu nieorginalnego radia


adis18641

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pewnie gdzieś znajduje się ten temat ale mam problem z podłączeniem radia nie orginalnego do mojej Audi A4 B5 miałem wczesniej orginalne radio Audi Chorus i wszystko działa na tym orginalnym radiu.

Po podłączeniu JVC KD-R431 nic nie działa radio się nie włancza :(

Dodam że nie mam wzmacniacza, ani tuby orginalnej.

POMOCY bo już nie wiem co trzeba zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC KD-R431

napewno sprawne ze sie nie włacza?

chyba sprawne jest nowe więc musi chyba być sprawne

Edytowane przez adis18641
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakies zdjecia z tylu? kostki z jednego radia i drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakies zdjecia z tylu? kostki z jednego radia i drugiego?

nie mam ale mogę zejść na dół i zrobić skoczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz i popatrz czy masz dobrze podlaczone. Tam zadnej filozofii nie ma. Masz dwa + czerwony i żółty i mase pewnie koloru brazowego i te przewody sa od zasilania, Jak nie znasz sie na tym to lepiej zrob zdjecia zeby bidy nie narobic i wrzuc na forum to cos moze sie wymysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam masz juz kombinowane bo ucinane... Brazowa kostka to od glosnikow bedzie i narazie Cie nie interesuje, od zasilania jest ta czarna co ma 4 piny i brązowy to bedzie masa a ten drugi to bedzie plus. Daj jeszcze zdjecie kostki z nowego radia jvc bo tam pewnie masz taka mala ktora rozchodzi sie na dwie takie jak masz w aucie. Tylko zrob zdjecie od str kabelkow to ci powiem który z którym :)

Edytowane przez krzyzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony i żółty łączysz razem. Czyli rozpinasz zółty i podpinasz go do tego slepego kabla czerwonego i ten kabel ma byc połączony z czerwono niebueskim czarnej kostki tej co masz w samochodzie a brązowy z kostki samochodowej do czarnego przewodu w kostce nowej (tej od jvc) i zasilanie masz podłączone

W tej nowej kostce jvc do tego czerwonego slepego kabla z czarna zaslepka podpinasz ten żółty czyli łączysz je ze soba i powinno byc

Edytowane przez krzyzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony i żółty łączysz razem. Czyli rozpinasz zółty i podpinasz go do tego slepego kabla czerwonego i ten kabel ma byc połączony z czerwono niebueskim czarnej kostki tej co masz w samochodzie a brązowy z kostki samochodowej do czarnego przewodu w kostce nowej (tej od jvc) i zasilanie masz podłączone

W tej nowej kostce jvc do tego czerwonego slepego kabla z czarna zaslepka podpinasz ten żółty czyli łączysz je ze soba i powinno byc

Dzięki Wielkie za pomoc działa :)

Masz u mnie piwo i zniżkę na części do samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wyjscia musi dzialac :decayed: ok jak bede czegos potrzebowal to odezwe sie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...