Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jest temat związany z grami na konsolach więc pomyślałem że warto założyć wątek o grach na PC. W co teraz gracie, w co graliście, jaka gra zapadła Wam w pamięci no i w co byście chcieli pograc.

Proponuje aby w tym wątku każdy kto ma ochotę, dzielił się swoim kontaktem steam/origin, sam mam sporo gier na steam ale duża część z nich daje więcej frajdy grając wspólnie. A wiadomo że z randomami różnie bywa.

To ja zacznę:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198031874044/

Origin: "Kasillo"

Pozatym sporo czasu poświęciłem w świecie World of Warcraf, League of legends. Chętnie pogram wspólnie w Dota2 lub CS:GO lub chętnie zacznę coś nowego :)

Ostatnio ogrywam Dragon Age: Inquisition i muszę przyznać że gra jest świetna. Duży otwarty świat, bardzo ciekawie zaprojektowane questy, dobra optymalizacja i polonizacja gry. Jak najbardziej polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem pykne se rundke w BF 4 . Tak to odpalam czasem Assassins Creed 4 Black Flag , moze w Diablo 3 ROS dalej bede gral jak sie zacznie nowy sezon, chociaz 14 GTA 5 wychodzi wiec kupuje i bede gral w gre :D A, i jeszcze Dying Light i Thief, z tym ze probuje ukonczyc Black Flag , pozniej sie wezme za kocnzenie Dying Light i Thiefa :) Tak mam ze zaczne kilka gier i pozniej przechodze je przez pare miechow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak samo... patrze na biblioteke steam niby nie ma w co grac a jeszcze sporo goer do przejscia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna kolekcja PC:

DSC_0013.jpg
+ kilka edycji cyfrowych
Za dwa tygodnie dołączy do niej GTA V PC
Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo czekam na GTA V :) kiedy tez mialem sporo edycji pudelkowych (nadal mam) ale od jakiegos czasu dystrybucja cyfrowa, ze wzgledu na wiadomo na ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś w mmo RPG ryckalem linrage 2 ale dałem sobie spokój bo serwer nam padł w Grecji.

Teraz seria cod ale tylko Multi mamy dość duży clan

Dla zabicia czadu seria assasin cred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera gta V :D O 12 w nocy powinno juz sie odpalic? Jak myslicie? No i ciekawe jak to wyjdzie z optymalizacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciupe w GTA V :) W 1080p na ultra smiga jak zloto na i5 2500k @4.2 Ghz , 8 gb DDR 3 i Palit GTX 970 JetStream :) Tak to mam srednio 40 fps, wylacze tylko MSAA i juz ponad 60 :) A ze mi pasuje 40 to gram z msaa bo jedak gra wyglada ladniej :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciupe w GTA V :) W 1080p na ultra smiga jak zloto na i5 2500k @4.2 Ghz , 8 gb DDR 3 i Palit GTX 970 JetStream :) Tak to mam srednio 40 fps, wylacze tylko MSAA i juz ponad 60 :) A ze mi pasuje 40 to gram z msaa bo jedak gra wyglada ladniej :)

Pozazdrościć... niestety moja maszyna ma juz swoje lata i GTA V dziala na srednio/niskich detalach. Szalu nie ma ale da sie grać i oka nie kaleczy. No ale mam juz w planach skladanie nowego kompa bo i wiedzmin 3 juz sie czai za rogiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz monitor to do 3000 powinienes zlozyc cos fajnego :) Ja tez nie mam najnowszego kompa, kupilem go ponad 3 lata temu, w tym roku jedynie wymienilem grafike na GTX 970 i zakupilem chlodzenie na procka zeby go podkrecic :) A Wiedzminka tez kupuje :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie troche kosztow odpada bo mam dysk ssd i zwykly, zasilacz mam duzy no i ramu 8gb na poczatek by wystarczylo ale plyte bym wymienil zeby juz obslugiwala 16gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś włączyłem sobie Neverwinter online. No i muszę powiedzieć że wciągnęło mnie trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie troche kosztow odpada bo mam dysk ssd i zwykly, zasilacz mam duzy no i ramu 8gb na poczatek by wystarczylo ale plyte bym wymienil zeby juz obslugiwala 16gb.

To luzik, zakup sobie dobrego i5 wersje K , plyte do 400 zl , i GTX 970 i bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak mortal ? spoko ? :)

Mortal super, dobra grywalność, super grafika. Przypomniały mi się czasy podstawówki i naparzanie w MK2 na 386

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz monitor to do 3000 powinienes zlozyc cos fajnego :) Ja tez nie mam najnowszego kompa, kupilem go ponad 3 lata temu, w tym roku jedynie wymienilem grafike na GTX 970 i zakupilem chlodzenie na procka zeby go podkrecic :) A Wiedzminka tez kupuje :)

jak kupiłeś nową to powinieneś dostać kod na Wiedzmina 3. Ja kupiłem GTX 960 i własnie zaraz mam zgłosić to bede czekał na kod do pobrania wiedzmina 3. Tylko musze odczekać 10 dni od zakupu - bo jest możliwość zwrócenia karty i dlatego musi minąc ten termin.

Ma ktoś nowego Wolfensteina ?

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz monitor to do 3000 powinienes zlozyc cos fajnego :) Ja tez nie mam najnowszego kompa, kupilem go ponad 3 lata temu, w tym roku jedynie wymienilem grafike na GTX 970 i zakupilem chlodzenie na procka zeby go podkrecic :) A Wiedzminka tez kupuje :)

jak kupiłeś nową to powinieneś dostać kod na Wiedzmina 3. Ja kupiłem GTX 960 i własnie zaraz mam zgłosić to bede czekał na kod do pobrania wiedzmina 3. Tylko musze odczekać 10 dni od zakupu - bo jest możliwość zwrócenia karty i dlatego musi minąc ten termin.

Ma ktoś nowego Wolfensteina ?

Kupilem w styczniu :) Wiec sie nie kawailifkuje :) Tak samo mi gnojki nie zaliczyli tego zebym mogl miec wczesniej jedna z 4 gier ;/ Durne agito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...