Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie zawsze otwiera auto z pilota.


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki sporadyczne kłopot z centralnym zamkiem że nie zawsze się otwiera jak rozboje alarm. Muszę otworzyć kluczykiem drzwi kierowcy i pociągnąć za klamkę, wtedy wszystko się otwiera. Alarm nie jest fabryczny ale nie sądzę by to miało wpływ. Spotkał się ktoś z czymś takim, jaki może być problem? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kierunkami mrugnie a samochód się nie otwiera tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, alarm też da głos a auto dalej zamknięte. Jak przekręcę kluczyk w drzwiach to tylko od strony kierowcy rygiel się podniesie a jak otworzę drzwi to wtedy wszystko się otwiera. A zamyka się normalnie z pilota bez problemu. Tylko te otwieranie czasami ma takie trzaski że nie zawsze załapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiem, czy problem rozwiązany czy nie ale ja miałem to samo, przejrzałem wszystko, winna była luzna kostka na kompresorze po dogięciu pinów do dzisiaj spokój pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem co kolega ''denveco'', nie zawsze się otworzy z piota ale dodatkowo też nie zawsze zamknie się z pilota więc jak kliknę ''zamknij'' to patrzę czy się zamknęło. Dodatkowo zauważyłem że czasami się nie zaświeci oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi. Muszę sprawdzić tą kostkę o której mowa powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiem, czy problem rozwiązany czy nie ale ja miałem to samo, przejrzałem wszystko, winna była luzna kostka na kompresorze po dogięciu pinów do dzisiaj spokój pozdrawiam

w którym miejscu się to znajduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka o której pisze jest to kostka zasilania kompresora, u siebie miałem tak samo sygnał na kierunki był a nie pracował kompresor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie koledzy czy nie macie zimnych lutów na płycie pompki i w jakim stanie jest grafitowy wirnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przejrzałem wirnik, płytkę tam było ok po dogięciu pinów pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o problemie ale znów się pojawił. Będę musiał zajrzeć do kostki o której mowa. Zauważyłem że ta przypadłość jest tylko wtedy gdy jest gorąco na zewnątrz. Gdy są chłodniejsze dni problemu nie ma. I to tylko przy otwieraniu z pilota. Zamyka auto za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć w jaki sposób te "piny" się dogina? bo mam identyczny problem co założyciel tematu eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...