Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nr lustra wew. fotochrom B6.2001


adrex7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy :hi:

Potrzebuję nr całego lusterka albo samego szkła

lustro takie jak na zdj. z sensorem z przodu i z tyłu bez przycisku i kompasu

http://www.directupload.net/file/d/4065/lm4qqdvt_jpg.htm

Dodatkowo mam 2 pytania :decayed:

1. Sensor który znajduje się na przodzie lustra oczywiście jest odpowiedzialny za wyłapanie światła jadącego auta za nami i następuje wtedy ściemnienie lusterka, a do czego jest sensor od strony przedniej szyby? Ma on wyłapywać światła aut jadących z przeciwka? jeśli tak to w jakim celu?

2 Czy mogę wymienić to lustro na jakieś inne np. z tym włącznikiem on/off pod lusterkiem od B7? Jeśli tak to czy wystarczy odpiąć moją kostkę 6pin i podpiąć pod nowe lustro?

W sumie wyszły 3 pytania ale byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

W moim starym lustrze są jakieś plamy i przez to nic nie działa.

Jeszcze raz dziękuje :hi:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer lusterka 4B0857511C

ad1

Czujniki przód tył służą do porównania natężenia oświetlenia. Jeśli światła pojazdu z tyłu świecą na lusterko a przed lusterkiem jest ciemno to lusterko się ściemni.

ad2

Podłączyć możesz (elektrycznie) ale mocowanie w b7 (duży uchwyt) jest inne niż w b6 (mały uchwyt). Na forum znajdziesz temat jak przerobić mocowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a do czego jest sensor od strony przedniej szyby? Ma on wyłapywać światła aut jadących z przeciwka? jeśli tak to w jakim celu?

Czujnik światła do CLH, jeśli o ten przy szybie Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego jest sensor od strony przedniej szyby? Ma on wyłapywać światła aut jadących z przeciwka? jeśli tak to w jakim celu?

Czujnik światła do CLH, jeśli o ten przy szybie Ci chodzi.

W b6 (a o lusterku z b6 mowa) nie ma CLH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co?! :facepalm: Doucz się kolego, a później zabieraj głos. W B6 występowały lustra z czujnikiem zmierzchu pod CLH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości, CLH to funkcja która zapala światła wokół auta po otwarciu go z kluczyka?(jeśli się myle to proszę o sprostowanie) więc u mnie nie ma takiej funkcji :D Jedyne co się u mnie dzieje po otwarciu auta z kluczyka to zapala się oświetlenie wewnątrz ale to chyba w każdym a4 tak jest?

Edytowane przez adrex7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w każdym. CLH to Coming Leaving Home, czyli funkcja doświetlająca drogę z/do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda:D myślałem ze jeszcze mam CLH :D

Dziękuję Wam bardzo za wyjaśnienie;) :hi::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozlane lustro wewnętrze nie ma wpływu na CLH czy lusterka zewnętrzne wszystko działa tak jak powinno poza tym rozlanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co?! :facepalm: Doucz się kolego, a później zabieraj głos. W B6 występowały lustra z czujnikiem zmierzchu pod CLH.

Że to. Dobrze masz rację ale połowicznie, wiec tez się doucz zanim zabierzesz głos. Kolega napisał, że ma lusterko bez przycisku czyli według mojej wiedzy 8b0857511 i nie posiada ono czujnika światła ma czujniki na obudowie lusterka jeden z przodu i jeden z tyłu. Lusterko z czujnikiem światła do clh stosowane w b6 ma przycisk i numer 8e0857511 a sam czujnik znajduje się w obudowie poniżej uchwytu do mocowania na szybie.

Edytowane przez mareksz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...