Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 króciec


lukasz2452

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 tygodni zauważyłem ze płyn chłodniczy mi ucieka zlokalizowałem przeciek i jest on w króćcu wody prawdopodobnie jest gdzieś pęknięty. Problem w tym ze nie moge nigdzie znaleźć króćca do silnika 2.0 benzyna(ALT) jeśli juz znajdę to jest on niedostępny na magazynie. Jest on prawie identyczny jak do silnika 1.8T do którego nie problem znaleźć różni się tym ze otwór jeden do przykręcenia go jest kilka cm dalej, nie chce mi sie bawić w wiercenie otworu chyba ze faktycznie nie idzie kupić oryginalnego. Zna ktoś jakieś sklepy internetowe gdzie dostanę tą cześć? Czemu tak ciężko go kupić?

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wejścia na wąż są identyczne kwestia tego czy ten otwór na śrubę po prawej stronie będzie pasował. Nie mam przed sobą starego króćca więc ciężko mi powiedzieć czy to ten. W poszukiwaniach sugeruje się tym ze jeśli w opisie produkty będzie podany mój model auta do będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wejścia na wąż są identyczne kwestia tego czy ten otwór na śrubę po prawej stronie będzie pasował. Nie mam przed sobą starego króćca więc ciężko mi powiedzieć czy to ten. W poszukiwaniach sugeruje się tym ze jeśli w opisie produkty będzie podany mój model auta do będzie pasować.

który rok masz auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEC NA PEWNO TO TEN (co na zdjęciu)

06B121132D ASO (58 zł)

i oring

037121687 ASO (9 zł)

dostępne bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi podać link do sklepu gdzie to znalazłeś?

Edytowane przez lukasz2452
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...