Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kolory plastików od 95-97


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Interesują mnie kolory plastików (boczki drzwi) w rocznikach od 95-97(pierwszy lift). W 95 bylo tylko czarne wykonczenie. A czy po peirwszym lifcie tez bylo czarne ? Dopiero chyba od drogiego liftu weszly plastiki koloru grafitowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mówisz o listwach ozdobnych to kolorków było kilka. Ja mam u siebie a'la karbon. Wcześniej były drewnopodobne. Widziałem też szare aluminium z taką drobną trójkątną fakturką. Z tych alumów koledzy na forum robili alu polerowane (całkiem niezły efekt)

Co do innych plastików np. boczka drzwi to widziałem czarne, grafitowe oraz granat.

Być może sa jeszcze inne ale piszę tylko o tych co widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tych rocznikach ...? niebieskie chyba byly - razem z niebieskimi rączkami. Czarne to byl standart. Ale grafit byl chyba standardem ale od 98-II lift.

Pytam bo kupilem i mam nadzieje ze dobralem kolorystyke dobrze.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szare to wlasnie jest czarne :) hehehe niespotkalem jeszcze a4 do 98 ktora miala byinne plastiki (chyba ze niebieskie)[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 17:19_________________________________________________o prosze.... tutaj kolega podsyla bardzo konkretną informację...

do 98:

antracyt => kolor szary ale ciemniejszy od szarego....

nieb.aqa (to wiadomo)

szary(tytanowy) => kolor szary....

od 98` jest już problem z doborem....

atlantis/nieb. royal N5F BD / STD

ecrue/nieb. royal N5F BG / STD

lago N4G BP / STD

muszelkowy N5G EQ / STD

muszelkowy N4H

onyks (czerń) N5J BR / STD

błękit royal N4H BZ / STD

szary(lupkowy) N5G BN / STD

szary(lupkowy) N4H

brąz terra

Mam tylko nadzieje ze dobrze wybralem.. (wiadomo jak sie nie widzi a kupuje na odleglosc.....kocham allegro :D)

Potrzebowałbym jeszcze 2 listwy do tylu o takim kolorze drewna:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8502d46f3083dfd2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej kolego jak masz te same to dawaj je :D Dogadamy się :D:evil: :evil:

Mówię całkiem serio bo ich szukam (2 szt. do tylu- lewe prawe.)[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 20:16_________________________________________________kolego Maroti masz te listwy ?

e8905f7ae4d3b43c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow to jest ori ? Nie wiem jak by to wyglądało w całości ale ciekawy wzór :) Ja będę mieć ori czekam na kuriera może nadjedzie jutro pojutrze :)

Kupiłem je dokladnie na tej aukcji :)

http://www.allegro.pl/item495733595_listwy_ozdobne_wnetrza_audi_a4.html

Nie wiem kto zamienił karbon na drewno....ale cena is good :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co są u mnie wyglądają na ori. Z tyłu znaczek audi i nr części więc chyba ori :-D

Możesz zapodać jakies foto tych co zamówiłeś bo na tej aukcji nie ma żadnych foto oprócz miniaturki :-) ale chyba wiem co to za listwy i to chyba nie karbon ale i tak ładnie będą wyglądały w środku.

Tylko teraz powiedz mi co zrobisz z drewnem na konsoli centralnej (wokół radia i klimy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem carbon w różnych autach i jak jest włożone w serii to wszystko było git. Ale widziałem też jako dokładkę i nie bardzo to pasowało ze środkiem, chodzi mi o kolor tapicerki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik :polew: Będzie dobrze dzieciak :kox:

Środek to ja za chwile będę mieć jak z polifta :kox: Powinno ladnie sie wkomponowac :) Miałem ogień na tylnej kanapie także musialem ostatnio sporo rezac :) Boczki itp... Nie ma tragedi. Kolor ten sam odcien inny. Zeby dostac kolor który ja potrzebuje w boczkach do tylu w prądzie to jest nie realne.... musialem isc na jakis kompromis. Siedzenia juz na samym początku poleciały :D musiałem mieć jakieś najprostsze kubełki :rolleyes: Doszło audio i takie tam:) Jeszcze jest coenico do dopieszczenia ale juz jest nieżle :) Auto w środku zaczyna wyglądać optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...