Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błedy 1535 i 1539


malyzm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z samopoziomowaniem prawej lampy ;/ wyskakują błędy 1539 005 i 1535 010.

Lampa została wymieniona gdyż stara pekła przy stłuczce. Do nowej urzywanej przełozyłęm swoje przetwornice. Błędy wyskakują zarówno na moich przetwornicach jak i na tych z zakupionej lampy

Ktoś ma jakiś pomysł gdzie szukać usterki i jak ją napraiwć ?

Pozdrawiam

Mały

http://www.directupload.net/file/d/4162/fbpj2wun_jpg.htm

Edytowane przez malyzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co za słaby co po zmianie lampy musisz zrobić ich adaptacje.

1 Ustawiasz światła ręcznie

2 kasujesz wszystkie błędy w światłach.

3 Robisz adaptację i kasujesz ewentualne błędy powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co za słaby co po zmianie lampy musisz zrobić ich adaptacje.

1 Ustawiasz światła ręcznie

2 kasujesz wszystkie błędy w światłach.

3 Robisz adaptację i kasujesz ewentualne błędy powinno być ok

Zgadza sie ,ale jak jest kiepski sprzęt to możliwe ze nie da rady zrobić adaptacji

A wnioskuje ze jest słaby i nie ogarnia sterownika bo nawet opisu błędów nie ma ,a sa to podstawowe błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co za słaby co po zmianie lampy musisz zrobić ich adaptacje.

1 Ustawiasz światła ręcznie

2 kasujesz wszystkie błędy w światłach.

3 Robisz adaptację i kasujesz ewentualne błędy powinno być ok

Zgadza sie ,ale jak jest kiepski sprzęt to możliwe ze nie da rady zrobić adaptacji

A wnioskuje ze jest słaby i nie ogarnia sterownika bo nawet opisu błędów nie ma ,a sa to podstawowe błędy

A proszę bardzo ;)

http://www.directupload.net/file/d/4163/h8wg6jjt_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4163/i6ubmqvu_jpg.htm

Panowie podłączyłem pod innego kompa i błedy nie wyregulowane światła oraz brak zasilania lub zwarcie do masy.

Gdzie mogę szukać usterki ? Jak ją usunąć ?

Panowie podłączyłem pod innego kompa i błedy nie wyregulowane światła oraz brak zasilania lub zwarcie do masy.

Gdzie mogę szukać usterki ? Jak ją usunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia co je niby wstawiłeś nie działają

http://www.directupload.net/file/d/4181/pzcw5ovz_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4181/j3jv8fua_jpg.htm

Edytowane przez malyzm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła nieustawione (niewyregulowane). Należy przeprowadzić procedurę ustawienia świateł.

a nie możesz przeprowadzić procedury bo drugi błąd dotyczy braku komunikacji sterownika z silniczkiem kręcącym lampa (prawą )

oznaczenie silniczka w lampie V49.

Jeśli było coś robione z lampą to albo jest zwarcie albo przerwa w zasilaniu tegoż silniczka...

Musisz zdjąć prawą lampę i zobaczyć jak wygląda wtyczka, piny i wiązka idąca do zasilania lampy, ewentualnie sama lampa jest uwalona a właściwie silniczek w niej ale mało prawdopodobne prędzej wiązka lub wtyczka.

Po naprawieniu tego będziesz mógł zrobić adaptacje ale raczej nie tym oprogramowaniem co posiadasz bo nawet nie dekoduje błędów więc i z adaptacją może mieć problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła nieustawione (niewyregulowane). Należy przeprowadzić procedurę ustawienia świateł.

a nie możesz przeprowadzić procedury bo drugi błąd dotyczy braku komunikacji sterownika z silniczkiem kręcącym lampa (prawą )

oznaczenie silniczka w lampie V49.

Jeśli było coś robione z lampą to albo jest zwarcie albo przerwa w zasilaniu tegoż silniczka...

Musisz zdjąć prawą lampę i zobaczyć jak wygląda wtyczka, piny i wiązka idąca do zasilania lampy, ewentualnie sama lampa jest uwalona a właściwie silniczek w niej ale mało prawdopodobne prędzej wiązka lub wtyczka.

Po naprawieniu tego będziesz mógł zrobić adaptacje ale raczej nie tym oprogramowaniem co posiadasz bo nawet nie dekoduje błędów więc i z adaptacją może mieć problem

Super wielkie dzieki ;) Lampe mam od kuzyna wiec moge oddać. Spróbuje znależć w okolicy inna chyba ze da sie podłączyć lewą i wtedy sie okaze :D . Na pierwszy rzut oka instalacja wtyczka jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewej nie dasz rady pozatym diagnoza lamp jest za każdym uruchomieniem. Wiec nawet jak jakimś cudem pozbył byś się byka to tylko na chwilę. Lampy muszą być sprawne jak i mieć dobry kontakt z instalacją...

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewej nie dasz rady pozatym diagnoza lamp jest za każdym uruchomieniem. Wiec nawet jak jakimś cudem pozbył byś się byka to tylko na chwilę. Lampy muszą być sprawne jak i mieć dobry kontakt z instalacją...

Chodziło mi bardziej o szybsza diagnoze lampa albo instalacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...