Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Czy wąż od wspomagania i pompa podejdą od innego modelu?


Arkady27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam musze kupić węża do wspomagania i pompe do mojej a4-ki rocznik 1996 AFF. Jak pewnie wiecie jest to model mało spotykany i ciężko mi jest znaleźć części do tego modelu. Jest ktoś w stanie sprawdzić czy podjedzie wąż i pompa od innego modelu? I czy ma znaczenie to czy jest klima czy nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

032 262 20 04

PHU TOMAG

UL. Topolowa 26a

41-303 Dąbrowa Górnicza

zadzwon do nich. specjalizują sie w pompach nowych i regenerowanych. napewno ci podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz duży problem bo tego węża juz mi chłopaki z hydro części naprawiali i teraz efekt jest taki ze mi pompa wyje, układ jest odpowietrzony płynu nie ubywa ale strasznie wyje, najprawdopodobniej spieprzyli robotę :wallbash: , teraz nie wiem za co sie łapać, i raczej musze szukac nowego węża bo przed wymiana takie mruczenia nie było :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi też dorabiali węża i efekt był taki sam jak u ciebie - na wolnych obrotach przy skręcaniu buczało i drżało. Nie bież się za pompe bo to nie ona jest tu winna!!! Zakładaj tylko wąż ori i zalej Febi 6162 (mineralny) i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi też dorabiali węża i efekt był taki sam jak u ciebie - na wolnych obrotach przy skręcaniu buczało i drżało. Nie bież się za pompe bo to nie ona jest tu winna!!! Zakładaj tylko wąż ori i zalej Febi 6162 (mineralny) i będzie git.

Zgadzam się z opinią kolegi :>... Dla mnie o też wina węża :). Przerabiałem ten temat :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...