Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż tylnej lampy - prawa strona


BadBart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pomoże ktoś z instrukcją jak zdemontować tylną lampę z prawej strony by wymienić żarówkę?? (nie ta w klapie bagażnika)

Z góry dzięki!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki szukałem uwierz mi ale nie mogłem znaleźć nic do b8, wiedziałem ze ściąga się tą zawleczkę ale nie o tym plastiku co jest wyżej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się dostać do prawej lampy w sedanie? U mnie wnęka (bez siatki) nie jest otwierana.

obie wnęki w sedanie są otwierane (przynajmniej 2008), z lewej jest navi i wzmacniacz a z prawej na dole np. sterownik parktronica itd

pociągnij mocniej i powinno wyjść, wszystko na wciskach, otwierałem kilka razy i schodziło bezproblemowo, tylko troszkę siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, u mnie obie tez się otwierają, moje nie dopatrzenie

Dzięki za pomoc ;-)

Edytowane przez pawel_wwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, chciałem zdjąć lampę bo przymierzam się do wymiany żarówek wstecznego na ledy, ale mam problem z wyciągnięciem lampy. Wykręciłem tą 'śrubę' i połowa lampy się rusza ale coś chyba jeszcze trzyma, czy jest tam jakiś zatrzask czy coś co trzeba popchnąć? Poddałem się bo nie chce czegoś połamać. BTW na 1 zdj, co jest zaznaczone zielonym kółkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, davis693 napisał:

Odkopuję temat, chciałem zdjąć lampę bo przymierzam się do wymiany żarówek wstecznego na ledy, ale mam problem z wyciągnięciem lampy. Wykręciłem tą 'śrubę' i połowa lampy się rusza ale coś chyba jeszcze trzyma, czy jest tam jakiś zatrzask czy coś co trzeba popchnąć? Poddałem się bo nie chce czegoś połamać. BTW na 1 zdj, co jest zaznaczone zielonym kółkiem?

Po odkręceniu śruby od strony bagażnika, lampa trzyma się jeszcze na dwóch bolcach, na które jest wciśnięta. Trzeba ciągnąć do tyłu i musi wtedy zejść. Za zielonym kółkiem, pod zaślepką jest śruba zderzaka, bez znaczenia dla lampy ?

lampa1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...