Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiennik lotki klapy avant


mariuszbielsko

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu u siebie taki zamiennik z pianki pur montowałem. Lotke kupiłem za 160 zł plus farba i robocizna 250 zł. Jako zamiennik jest ok pasuje do klapy choć trzeba troche się wysilić aby poprawnie się ostatecznie ułożyła. Po zakupie na forum pojawił sie ori za 400 i gdyby nie mój zakup to bym brał ori. Napewno jak bd mieć luźne fundusze to ją zmienie na ori audi. Jak Ci się nie pali to odpuść i kup oryginał. Bedziesz w tedy w pełni zadowolony. Ja nie jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu u siebie taki zamiennik z pianki pur montowałem. Lotke kupiłem za 160 zł plus farba i robocizna 250 zł. Jako zamiennik jest ok pasuje do klapy choć trzeba troche się wysilić aby poprawnie się ostatecznie ułożyła. Po zakupie na forum pojawił sie ori za 400 i gdyby nie mój zakup to bym brał ori. Napewno jak bd mieć luźne fundusze to ją zmienie na ori audi. Jak Ci się nie pali to odpuść i kup oryginał. Bedziesz w tedy w pełni zadowolony. Ja nie jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Wrzuć zdjęcie. Też się nad tym zastanawiam i chcę zobaczyć jaki jest efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam zamiennik u siebie ;p

Chłopaki postaram się jutro coś zapodać :) odrobinę cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na fotki i ja :D
Z pianki PUR miałem zakupić cały "zestaw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na fotki i ja :D

Z pianki PUR miałem zakupić cały "zestaw".

Listwy także mam z pianki pur. Wrzucę komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-combi-kombi-spoiler-daszek-i5843727972.html

dzwoniłem do pana, sprzedawca twierdzi ze jest dokładnie odwzorowany na orginale , wytworzony z tworzywa sztucznego , nie podał jakiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inna niż ta z linku wyżej. W moim przekonaniu jak to ma być pianka pur to ona w miejscach gdzie lotka ma być cienka jak w oryginale to nie będzie. Po mojej lotce widać ze po prostu to musi mieć swój gabaryt aby było wytrzymałe. Jeśli ma być jak z aso to na pewno jest to inny materiał niż pianka pur.

Wrzucam foty:

2ntfoqs.jpg

eqxyz8.jpgmwy7br.jpget7e39.jpg

Edytowane przez baseon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka jak kolega bobek dodał by jakies fotki z bliska oraz z góry było by fajnie super sie to prezetuje na twojej b6 jakie koszta za lotke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na fotki i ja :D

Z pianki PUR miałem zakupić cały "zestaw".

Listwy także mam z pianki pur. Wrzucę komplet

Kolego

baseon

możesz wrzucić jeszcze zdjęcia listw na drzwiach, byłbym wdzięczny , mam taki sam kolor jak u Ciebie :)

Listwy i lotka to firmy Cetus z all ?

Pzdr

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na fotki i ja :D

Z pianki PUR miałem zakupić cały "zestaw".

Listwy także mam z pianki pur. Wrzucę komplet

Kolego

baseon

możesz wrzucić jeszcze zdjęcia listw na drzwiach, byłbym wdzięczny , mam taki sam kolor jak u Ciebie :)

Listwy i lotka to firmy Cetus z all ?

Pzdr

Proszę:

fjgshy.jpg

24xgg3b.jpg

69id5k.jpg

91kmxe.jpg

Więc opis: Tak listwy CETUS z alledrogo - listwy nie są idealne, mocowane na dwie śruby od środka - oryginalny rozstaw. U mnie ten rozstaw na kupionych listwach był walnięty o jakieś 0.5 do 1 cm. I z mocowaniem był mały problem. Jak za cenę 300 zł z malowaniem w moim wypadku swoja rolę spełniają. Jak ktoś ma trochę hajsu to niech celuje od razu w ori.

Edytowane przez baseon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona napewno zostanie wymieniona. Jak gdzieś uda mi sie rozsadnie kupuc ori to tak zrobie. Tak lekko jest wygieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bobek_audi , gdzie kupiłes ta lotke , pokaz foto z gory

sorki zapominałem o tym dziś może wrzucę bo nie mam ich na kompie ;p

siemka jak kolega bobek dodał by jakies fotki z bliska oraz z góry było by fajnie super sie to prezetuje na twojej b6 jakie koszta za lotke ?

nie wiem gdzie była kupiona bo już była na audi. Ale gość mi mówił że to zamiennik ;p w słońcu patrząc z boku auta widać na niej takie pofalowania ale trzeba się dobrze przyjrzeć nie rzuca się bardzo to w oczy ;p

obiecane fotki ;p

30840b38711570d4med.jpg

3f415757603ede66med.jpg

9a6257365f6bc90cmed.jpg

8b30fdec508148b7med.jpg

8735650243783265med.jpg

f8a93ed59668dd34med.jpg

8731ec5730705e9cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...