Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik b5 białe wskazówki


Norbert91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, troszkę przeczytałem tu i tam i w sumie nigdzie nie uzyskałem jakiejś jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie.

W sumie fajnie wygląda białe podświetlenie w zegarach ale czerwonemu nic nie brakuje, ja bym chciał to troszkę przerobić ale po swojemu czyli

czerwone podświetlenie ale białe wskazówki czy da się to zrobić i jakim sposobem, czy ktoś liznął tego tematu?

Licznik od s4 chyba ma białe wskazówki ale kupowanie całego licznika dla wskazówek? nie raczej pieniędzmi nie śmierdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy czasem te wskazowki nie sa farba czerwona pokryte i byc moze wystarczy ja usunac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie do tego dążę, czy może farbę zeskrobać albo pomalować bo już z czym takim się spotkałem jak farba do wskazówek, albo wymienić sam wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj, gdzieś chyba był temat o zmianie podświetlenia w przedlifcie na białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl gdzieś temat na forum o tym:) trzeba zdjąć wskazówkę zeskrobać farbę lub użyć rozpuszczalnika, najlepiej nitro i potem pomalować na biało spód wskazówki nawet lakierem do paznokci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje kupić gdzieś same wskazówki i zrobię test bo swoich mi szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup od eski i masz już gotowe np tu http://allegro.pl/wskazowki-licznika-biale-audi-a3-s3-99-03-f-vat-i5889058524.html

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na skodę, seata czy VW, może coś podpasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem w przedlifcie wskazówki nie są podświetlone czerwonymi diodami?

tak mi się coś wydaje, więc dodatkowo musiałbyś sobie przelutować te diódki smd na białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedlifcie są zwykłe żarówki

Racja, teraz doczytałem ze kolega ma 95r. czyli kompletny przedlift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mówiąc przedlift sam nie wiem bo mam pełny fis, i teraz pytanie czy któryś z poprzednich właścicieli tego nie zmieniał? jest opcja to jakoś sprawdzić>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz cyferki na zegarku 12, 3, 6, 9 czy nie masz żadnych cyferek na zegarku a same kreski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać ze jezeli masz żarówki to musisz jeszcze zeskrobać lub zmyć czerwona farbę pod tarcza licznika w miejscu gdzie jest wskazówka mocowana bo inaczej nie będzie efektu białych wskazówek , a żarówki jezeli posiadasz bym zmienił na diody w oprawce w ich miejsce , wtedy uzyskasz fajny efekt koloru wskazówki, tylko pamiętaj o kolorze białym zimnym bo ciepły da taki efekt jak zwykła żarówka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...