Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie przyjmuje kodowania


marglu8049

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj chciałem sobie aktywować doświetlaniem zakrętów oraz parkotronik graficzny. Robię wszystko według instrukcji zatwierdza widnieje komunikat że zakodowane i d*pa. Po wejściu jeszcze raz i sprawdzeniu wraca do tych samych wartości co przed zatwierdzenie kodowania. Czy może być to wina różowego przewodu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem. Potem wkodowalem napisało że ok i lipa. A może być to też wina tego że mam tylko parkotronik tył?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vcds z chin ? jeśli tak to wyłącz internet w laptopie u mnie pomogło. Objawy miałem te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vcds z chin ? jeśli tak to wyłącz internet w laptopie u mnie pomogło. Objawy miałem te same

Tak. Ale w aucie nie mam neta w kompie. Chyba że spróbuję odinstalować i bez neta instalowac

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vcds z chin ? jeśli tak to wyłącz internet w laptopie u mnie pomogło. Objawy miałem te same

Tak. Ale w aucie nie mam neta w kompie. Chyba że spróbuję odinstalować i bez neta instalowac

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

u mnie było tak że łapało domowe WiFi tak jak u ciebie akceptowało kodowanie ale sterowniki nie pamiętały go, odinstalowałem sterowniki i VCDS (usunąłem wszystko z kompa) i instalowałem bez neta i zawsze jak uruchamiam VCDS to wyłączam WiFI w lapku (aktualizacje VCDSa tez wyłaczyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to samo. Nie zakidowuje

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj jeszcze inny laptop i ew. inne auto mi z początku nie działało na audi a5 kolegi a na moim a4 działało (dopiero po reinstalacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...