Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja MMI 2G Basic


Mateoa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem samochodu marki AUDI A4 B8 rocznik 2008 w którym mam jeden mały problem mianowicie sprzedający nie posiadał płyty do nawigacji bez której niestety nie mogę odpalić mapy. Posiadam MMI 2g z czerwonym wyświetlaczem i czytnikiem usytuowanym w schowku. Przejrzałem OLX jak i allegro w celu zakupienia płytki ale niestety nic nie udało mi się znaleźć a więc moje pytanie czy ktoś ? Posiada ktoś płytkę z nowymi mapami 2015 bądź 2016 i chciałby się nią podzielić tzn sprzedać pożyczyć czy cokolwiek ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytnik navi powinien być w bagażniku a nie schowku:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że była robiona jakaś przeróbka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej,że nie posiadasz nawigacji a MMI jest w wersji podstawowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w bagażniku z lewej strony w nadkolu powinien być napęd do Navi.

Wrzuć też fote konsoli środkowej i wiele się wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fVMXlXI.jpgzrobiłem zdjęcie;)

Edytowane przez Mateoa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda ja MMI LOW Basic.

Jakbyś był z okolic WW to byśmy mogli się spotkać i sprawdzić czy płyta jaką mam pasuje. Bo poprzedni właściciel dał mi 2. Niemniej dość stare bo 2010 albo 2011.

Niemniej jak dla mnie nawi w A4 znacznie gorsza w obsłudze i ma gorsze algorytmy od współczesnych nawigacji w tel komórkowych. Ja używam tego tylko jak jestem na starych drogach lokalnych by pokazywać jak przebiega droga i nie przesadzić z prędkością w zakręcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej NAVI płyta CD z nawigacja jest w schowku pasazera :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda ja MMI LOW Basic.

Jakbyś był z okolic WW to byśmy mogli się spotkać i sprawdzić czy płyta jaką mam pasuje. Bo poprzedni właściciel dał mi 2. Niemniej dość stare bo 2010 albo 2011.

Niemniej jak dla mnie nawi w A4 znacznie gorsza w obsłudze i ma gorsze algorytmy od współczesnych nawigacji w tel komórkowych. Ja używam tego tylko jak jestem na starych drogach lokalnych by pokazywać jak przebiega droga i nie przesadzić z prędkością w zakręcie

Niestety mam strasznie daleko do WW (około 350 km), więc mam pytanko czy nie masz jednej płytki na zbyciu ;) w razie gdyby nie działała na 100 % odeślę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi jest w schowku tam gdzie ma być i to jest MMI Basic, jeśli masz wzmacniacz to MMI Basic plus. Navi działa i odpowiednią płytkę możesz sam nagrać, jeśli znajdziesz na odpowiednich stronkach.

Ale z góry mówię że nie warto, jak dla mnie a mam takie samo wyposażenie ta navi działa koszmarnie :) lepiej używać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety mam strasznie daleko do WW (około 350 km), więc mam pytanko czy nie masz jednej płytki na zbyciu ;) w razie gdyby nie działała na 100 % odeślę. ;)

Jutro jak nie zapomne zerken bo coś mam wrażenie że u mnie jest DVD

Czytnik wygląda następująco i początkowo o takim myśleliśmy jak pisałeś o navi w aucie

93006989_2_644x461_lektor-pl-do-nawigacj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...