Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy z Xenonami


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na dniach Audi avant gościu obniżył ją na sprężynach -40 założył 18 calowe koła

Xenon nie oświetla drogi dowiadywałem się że problem leży w czujniku przy wachaczu jest on przystosowany do oryginalnej wysokości auta dlatego po obniżeniu gubi

orientacje i wygląda to w praktyce tak że w nocy xenon świeci 5m do przodu . Pomysł z moim elektrykiem jest taki żeby usunąć ten czujnik i ustawić światła ręcznie czy to się sprawdzi ?

nie będzie samopoziomowania , mechanik w serwisie Vag mówił że można taki myk zrobić i będzie wszystko działać co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz uszkodzony czujnik, a nie przystosowany do oryginalnej wysokości i masz dwa, bo inaczej nie miało by to racji. Sprawdź czy cięgna od nich chodzą luźno lub wyrwały się z miejsc umiejscowienia ewentualnie sprawdzić na VAG-u wartości z tych czujników jeśli jest więcej niż +/-0.6V różnicy to nie będzie to działać jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by dobrze, ale też warto sprawdzić może któryś jest dobry i nie trzeba się pakować w koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czasem czegoś takiego żeby vagiem ustawić położenie swiatel po włączeniu zapłonu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,ustawianie xenona polega na wejsciu w vaga ,gdzie czujnik łapie pośrednie wartości i dopiero regulujemy reflektor klasycznie regulacją manualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz potrzebował soczewki to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sorki że się podepnę pod temat.

Mam taki problemik: otóż w mojej audiczce nie działa samopoziomowanie reflektorów. Z tego co ustaliłem

to jest takie soś zamontowane orginalnie (są 2 czujniki z przodu na wachaczu, jeden z tyłu na belce, w lampach jest silniczek)

Prośba: od czego zacząć w poszukiwaniu usterki?

Za bardzo mi to nie przeszkadza że nie działa, gość na przeglądzie się nie czepia.

Jeszcze jedno: czy po włączeniu zapłonu lampy przednie powinny się na chwilę włączać? (chodzi mi o silniczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy załączeniu świateł powinny się zabujać góra dół i wrócić na odpowiednie miejsce.

PS. Przyjedź na któryś spot to się ogarnie dokładnie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo mi to nie przeszkadza że nie działa, gość na przeglądzie się nie czepia.

Tobie nie ale jak zaladujesz bagaznik to bedziesz wszystkich razil. Podepnij vaga i bedzie wszystko jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sorki że się podepnę pod temat.

Mam taki problemik: otóż w mojej audiczce nie działa samopoziomowanie reflektorów. Z tego co ustaliłem

to jest takie soś zamontowane orginalnie (są 2 czujniki z przodu na wachaczu, jeden z tyłu na belce, w lampach jest silniczek)

Prośba: od czego zacząć w poszukiwaniu usterki?

Za bardzo mi to nie przeszkadza że nie działa, gość na przeglądzie się nie czepia.

Jeszcze jedno: czy po włączeniu zapłonu lampy przednie powinny się na chwilę włączać? (chodzi mi o silniczki)

Ogarnąłeś temat kolego, mam to samo... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...