Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe wachacze


OSKA77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem audi od niedawna no i niestety zaczyna sie sypać zawieszenie .Byłbym wdzieczny jakby ktoś mógł polecić mi z allegro jakiegoś uczciwego sprzedawcę u którego kupię zestaw wachaczy,a może przy okazji jeszcze kogoś z Radomia byłoby jeszcze lepiej.Czytałem i bardzo chwala forumowicze sobie firmę Febi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba kolego nie powiesz że mało jest pisane na temat wahaczy :wink4: Szukaj albo Lemforder albo Febi. W R-miu podjedź na ul.Suchą , po lewej stronie za WORDem jest taki sklepik motoryzacyjny,koles ma dobre ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest sporo o wahaczach ale nie ma to jak na na "gorąco"podpytać dzięki serdeczne kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że było by ok jakby były w rozsądnej cenie ,a jak oceniacie własnie te mastersport montowaliscie je może u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nic konkretnie o tyvh wahaczach co Ty ppiszesz. Ale poczytaj wypowiedzi chłopaków. Zaoszczędzili na wahaczach i co?? po 10000 km musieli je zmienić bo się rozsypywały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to na tych wahaczach mastersporta pojezdzili 30-40 tys niektorzy, poczytaj nie zaszkodzi

kolega załozył to do pasata b5 i pojezdził 12tk coprawda na taxi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ale i tak wszystko zalezy jak sie jezdzi i po jakich drogach, nawet lamfordera mozna zajechac po 20 tk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę poczytać o tych wahaczach ,ja robie niewiele bo ok15tkm rocznie być może się skuszę ,dzieki wszystkim za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie jak miałbym kupować a niedługo będę to też nie wiem co wybrać, jeżdże non-stop po wrocławiu.. jeśli ktoś był to wie jakie tu dziury:) pol auta można urwać i rocznie robię jakieś 30 tys... więc takie lemfordery myśle że na rok by mi starczyły:) tak jak kolega wcześniej napisał wszystko zależy od dróg po jakich się jeździ i to jak się jeździ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wrocka (a byłem nie raz) :wink4: zdecydowanie lamforder i mysle ze jak bedziesz jezdził wmiare ostroznie to nawet 60tk albo wiecej zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba omijac dziurki zwłaszcza te więkrze i ostrzejsze. niestety na polskie drogi nie ma rady a wątek o nich miałby pewnie ze 3000 stron :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...