Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dension Pro i Concert 2+ - nie działa MODE na kierownicy


switchpl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Przekopałem forum i znalazłem trochę podpowiedzi, niestety nic nie zadziałało. Krótka historia:

Kupiłem emulator zmieniarki Dension Pro BT ze względu na to, że powinienem mieć książkę kontaktów i sterowanie z FISa. Muzyka przez BT działa, jak ktoś do mnie dzwoni albo ja wybiorę numer bezpośrednio z telefonu wszystko jest OK(wyświetla się PHONE na radiu i FISie i mogę rozmawiać).

Według instrukcji aby wejść 'w tryb telefonu' muszę nacisnąć przycisk MODE na kierownicy. Niestety przy naciskaniu go nic się nie dzieje. Zmieniłem kodowanie kierownicy na multifunkcja+telefon+sterowanie głosem. Zakodowałem telefon w module radia. Chciałem wejść w moduł Telefonu(77) i media player 3(2E) ale niestety nie mogę się z nimi połączyć. Dodam jeszcze że nie miałem fabrycznego telefonu itd.

Bardzo proszę o pomoc, może macie jakieś pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby MODE Ci działało. To działa tylko przy oryginalnym module BT. Miałem Densionsa, mam teraz Pioneera z BT i nigdy ten przycisk mi nie działał. Wydaje mi się, że przy nieoryginalnym rozwiązaniu jakie by ono nie było te przyciski nie będą działały. Jedynie rolki na kierownicy.

Kiedyś oglądałem jakiś moduł do sterowania kierownicą przy nieoryginalnym radiu gdzie można było programować sobie przyciski który za co odpowiadał ale podobno słabo to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby MODE Ci działało. To działa tylko przy oryginalnym module BT. Miałem Densionsa, mam teraz Pioneera z BT i nigdy ten przycisk mi nie działał. Wydaje mi się, że przy nieoryginalnym rozwiązaniu jakie by ono nie było te przyciski nie będą działały. Jedynie rolki na kierownicy.

Kiedyś oglądałem jakiś moduł do sterowania kierownicą przy nieoryginalnym radiu gdzie można było programować sobie przyciski który za co odpowiadał ale podobno słabo to działało.

Byłem na długich wakacjach, teraz dopiero wróciłem do PL ;) Przy okazji, polecam firmę bo jakość dźwięku i ogólne ficzery super - dobrze się sprawdził ;)

Kurde to słabo bo dopłaciłem trochę kasy żeby to mieć a tu mega rozczarowanie... Może muszę mieć równocześnie zamontowany oryginał i do tego Dension(dość bez sensu) :P No nic, będę pisał jeszcze do ich supportu, może czegoś się dowiem...

Dzięki za odpowiedź cinkers!

Edytowane przez switchpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dension gataway 300 can czy ktoś się orientuje czy jest jakiś zestaw bluetooth do niego?pisze tutaj bo zaraz polecą hejty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w 300 nie było BT i nie ma możliwości podpięcia do niego niczego co by fajnie działało - może spróbuj ORI?


PROBLEM ROZWIAZANY!

Nowa aktualizacja Densiona (0060) i przełączenie DIP #4 na ON rozwiązało problem i już mam obsługę telefonu z menu FIS.

Temat do zamknięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...