Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panel klimatronika nie reaguje po podpięciu


TheMario323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj zakupiłem panel klimatronika do Audi A4 B6. Potrzebowałem go wymienić, gdyż w moim panelu wszystkie przyciski są mocno przetarte i nic na nich kompletnie nie widać. Jednak kiedy go podpiąłem zaświeciły się wyświetlacze i na jednym z nich (prawy - dla pasażera) wyświetla się liczba "10". Klikam cokolwiek na nim i nie ma żadnej reakcji, kompletnie. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Panel wygląda na mało używany i nie wygląda w żaden sposób, by był uszkodzony. Czy może są jakieś ukryte kombinacje, by to nastroić odpowiednio, czy potrzeba komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podpieciu powinnien odrazu ruszyć. Ewentualnie może sterować źle silniczkami ale wtedy się robi nastawy podstawowe i jest ok

Przypisanie vinu jest tylko po to żeby błędem nie walił na vagu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpinałem komputer i w ogóle nie czytało żadnego klimatronika - tak jakby żaden nie był podpięty. Czy to może być wina tego, że jest on starszy/młodszy, czy po prostu uszkodzony? Stary klimatronik czyta bez problemu, wszystkie testy też wyszły pozytywnie, więc to oznacza że tam jest wszystko OK a panel może nie jest dopasowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co kupiłeś jest z B6/B7?

Podaj jego numer.

Nitroo dobrze prawi. Wymień sam panel jeśli tylko o przyciski chodzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi głównie o przyciski, tylko szkoda będzie rozwalać sprawny klimatronik skoro mogę kupić stary/zepsuty i wtedy przełożyć. Zapłaciłem tyle co za sprawny, używany w dobrym stanie panel, to wolałbym go włożyć bez rozkecania.

Ten co kupiłeś jest z B6/B7?
Podaj jego numer.
Nitroo dobrze prawi. Wymień sam panel jeśli tylko o przyciski chodzi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To jest panel z B6, tak przynajmniej twierdzi sprzedawca i napis na nim to potwierdza, tutaj numery dokładnie:

e872c328a9a25315med.jpg


Zauważyłem, że na moim klimatroniku na koncu jest "A", tutaj wyżej widać "C", czy to ma jakiś wpływ na działanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozebranie klimatronika to 5 minut roboty i żadna filozofia - może z tym nowym jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W działaniu climatronika niepowinno mieć żadnego wpływu czy to literka A czy C

Najwidoczniej twój nowy climatronic jest zepsuty bo to jest część która wkladasz i ma działać

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne. Rozebrałem klimatronik, przełożyłem przyciski do mojego i wszystko śmiga (choć grzeje mi fotel, mimo, że jest wyłączone na panelu) ale to w sumie jakoś mocno nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zlozyles; ) musisz jeszcze raz rozebrać i poprawić ta blokadę pokrętła

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...