Jakie graty pod maske?

Domanesku

Witam przymierzam sie do gazu ale nie wiem co tam ba byc wsadzone zeby dzialalo a nie ufam w dobre checi gazownika... Moglibyscie mi cos polecic badz co sadzicie o tym gazowniku? http://www.motogaz.com.pl/kontakt

Hmm no ja od siebie mogę polecić takie cuda

Reduktor R01 250km

Wtryski Barraccuda

Sterownik Stag Q serii

i wszystko poprowadzone rurką 8mm

To co przedmówca napisał jest 1 pytaniem. W sumie jak zaplanujesz program to od serca ze 190 pojedzie do 240KM więc zestaw z 2 postu jest i tak w dalszym ciągu bardzo opłacalną opcją. Stag q box + AC R01 +wtryski i po sprawie ;) masz kombi to ładuj butlę 70-72L pamiętaj by się o to troszkę postarać ;) bo usłyszysz że się nie da :P a ja na siłe powiedziałem że chce 70 i ma być bo gdzie indziej pójdę i o zgrozo weszła ;)

Co do dużej butli też wszystko zależy, ja u siebie ma zawieszenie 1BV i wsadazająć większą butlę auto bardzo by siedziało z tyłu jeżdżę świadomie na 52l gdzie wchodzi 39/40 litrów gazu w mieście starcza na 300 w trasie 360

wozisz zapas?

Zbiornik 72 litry wchodzi bez zająknięcia i jeszcze luz zostaje.

Zasięg przy moim spalaniu - ok. 530km.

Podkładki pod sprężyny z ASO (kilkanaście zł sztuka) rozwiązują sprawę.

Zbiornik 72 litry wchodzi bez zająknięcia i jeszcze luz zostaje.

Zasięg przy moim spalaniu - ok. 530km.

Podkładki pod sprężyny z ASO (kilkanaście zł sztuka) rozwiązują sprawę.

Ty w swoim aucie masz założone? jak się to sprawuje ?

Mam.

Do poczytania - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/151805-akcja-zbiorowa-rozkminiamy-zawieszenie-1ba-vs-1be-kat-mas-osi/page-5#entry4561168

Co prawda wcięło trochę postów z tematu, m.in te gdzie pisałem o ile tył poszedł w górę. W każdym razie podkładka ma 10mm, a tył idzie o ok. 12-15mm wyżej. Podkładki można składać z sobą i uzyskać 20mm, co przełoży się na 25-30mm przy krawędzi błotnika.

Mam.

super, trochę off top z lpg, ale poniekąd przydatne, ostatnie pytanie to czy dużo jest rozbierania i dłubania przy całości, żeby włożyć te podkładki? w takim wypadku mogę pomyśleć o zmianie butli na 72