Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 i B7] Szyba przednia info


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, w związku z tym że wczoraj przy powrocie z nart jastrząb mi wleciał przy prędkości ponad 160/h przez przednią szybę jestem zmuszony ją wymienić . Orientowałem się wstępnie i szyba pasuje od B6 0d 2001 roku. Mam do kupienia szybę akustyczna i solaryczną cokolwiek to znaczy. CZy ktoś z Was miał takie wynalazki u Siebie i jak one się sprawowały? I drugie pytanie czy do szyby solarycznej trzeba jeszcze jakieś kable prowadzić czy ona na zasadzie odbicie światła działa? W B7 już nie robia ani jednej ani drugiej i nie wiem czy audi oszczędziło na tym czy po prostu te szyby były wadliwe. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej cenie jest ta szyba kolego?? Zwykła czy tam zwał jak zwał :wink4: firmy Pilkington czy jakoś tak kosztuje ok 370zł plus koszty wklejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej cenie jest ta szyba kolego?? Zwykła czy tam zwał jak zwał :wink4: firmy Pilkington czy jakoś tak kosztuje ok 370zł plus koszty wklejenia.

Nie tego temat dotyczył, pytam użytkowników takich szzyb lub ludzi który maja z tym do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w ASO 2800 zł zamiennik coś ok 1400 zł ,miałem też podgrzewanie przedniej szyby i tylko tam dochodziły przewody :) zmieniłem na zwykłą :( i nie pomyślałem bo mogłem zrobić z AC :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w ASO 2800 zł zamiennik coś ok 1400 zł ,miałem też podgrzewanie przedniej szyby i tylko tam dochodziły przewody :) zmieniłem na zwykłą :( i nie pomyślałem bo mogłem zrobić z AC :evil:

Dzieki Waski, ja ma właśnie taka podgrzewana, solaryczna i akustyczną do kupienia za 700zł oryginalna. I chyba własnie taką kupie bo przy okazji pociągnę dwa kabelki do przełącznika od ogrzewania tylnej szyby i przód i tył bedzie działał.Pozdrawiam

AAA i jeszcze takie pytanie, czy zauważyłes coś więcej jak 4 krotność wartości w tej szybie czy ten efekt solaryczny cos faktycznie daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mega :good: mniej się nagrzewa środek jak są upały.A i problem z nawigacją :) moja była seryjnie podgrzewana i był osobny przycisk :)

masz więcej takich szyb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mega :good: mniej się nagrzewa środek jak są upały.A i problem z nawigacją :) moja była seryjnie podgrzewana i był osobny przycisk :)

masz więcej takich szyb ?

606447330. Zadzwon i zapytaj cz\y mają jeszcze. Ale mam jeszcze jedno pytanie, czy podłączenie od grzanej szyby szło wzdłuż podszybia?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mega :good: mniej się nagrzewa środek jak są upały.A i problem z nawigacją :) moja była seryjnie podgrzewana i był osobny przycisk :)

masz więcej takich szyb ?

606447330. Zadzwon i zapytaj cz\y mają jeszcze. Ale mam jeszcze jedno pytanie, czy podłączenie od grzanej szyby szło wzdłuż podszybia?.

Z tego co pamiętam to nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szybka wstawiona, czarne auto pięknie wygląda z solaryczną szybą. I chyba zdaje się jest to pierwsze w Polsce B7 z solaryczną szybą bo B7 nie występowały z takimi szybami. Grzanie lada dzień podłącze bo kabelki wyprowadziłem. Na razie nie zauważam znacznej poprawy ciszy ale może przy większych prędkościach będzie słychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem co kolega. (no może troch mniejszy)

Jadąc na Słowację dostałem kamykiem, które wysypują zamiast chemii w TPN, oczywiści w przdnią szybę i mam malutki odprysk wielkości 2x główka od szpilki. Czy da się to załatać jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem co kolega. (no może troch mniejszy)

Jadąc na Słowację dostałem kamykiem, które wysypują zamiast chemii w TPN, oczywiści w przdnią szybę i mam malutki odprysk wielkości 2x główka od szpilki. Czy da się to załatać jakoś?

ja mam takie ze cztery. jezdze z nimi od roku i nic sie nie dzieje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah Patrox... właśnie się zabierałem za poszukiwania o tym temacie. Pewnie wystarczy podłączyć dokładnie tak samo jak tylną szybkę... Podejrzewam, że nawet pod ten sam przekaźnik.

Nie zdążyłem pogadać z bratem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wczoraj na necie po polsku, angielsku i niemiecku... i nic nie ma na jej temat :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak z innej beczki. W firmowym aucie mam szybę solar i nie działa mi pilot od bramy. Musze wystawić rękę za okno :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że pilota mam jednego i dwa samochody.

to normalne że nie dział, to samo gps, muisz stawac bokiem i przez bpczną szybe otwierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym GPS to trochę porażka...

Ani TomTom, ani Acer nie radzą sobie z tą szybą... Pozostaje jakaś antena zewnętrzna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...