Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Przełącznik zespolony


Aru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanie. Padł mi przełącznik świateł drogowych w Audi A4 wersja B5. Słyszałem kilka wypowiedzi, że do tego modelu pasuje również przełącznik zespolony od Audi 80 wersja B4. Więc czy będę musiał kupować dokładnie do tego modelu, czy od 80-tki się nada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a nie mozesz kupić od A4 ? pełno tego na allegro i w miare dobrych cenach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co dokładnie Ci padło, może da się to zreanimować :naughty: więcej info pod tym linkiem http://www.audimania.eu/forum/viewtopic.php?t=7832

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy były jeszcze włożone bezpieczniki świateł drogowych (wyjąłem je, aby nie oślepiać innych) podczas włączania kierunku włączały się również światła drogowe. Podczas zwykłej jazdy wystarczyło delikatnie ruszyć manetkę kierunkowskazu i świateł drogowych co powodowało krótkie ich mrugnięcie skłoniło mnie to wiec do wyjęcia bezpieczników i od tamtej pory jeżdżę wyłącznie na światłach mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wymiana, wiem to na pewno,

kiedyś w 80- ce też rezałem lewą część przełącznika zespolonego,

efekt był taki, że na trasie podczas jazdy poszły stamtąd iskry :shocked::evil:

tylko wymiana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje ale od 80-tek z ostatnich wypustów, czyli po 1994 roku.

Wcześniejsze przełączniki od 80-tki mają inny numer katalogowy.

Przerabiałem to na własnej skórze.

Od brata dostałem przełącznik, który on zakupił ale okazało się, że u niego nie podpasuje, natomiast był idealny do mojej A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to powinieneś w mieście poszukać sklepu "FOTA" jest to sklep z dużą ilością zamienników dobrej jakości, ale oczywiście trzeba liczyć się z większym kosztem. Jeśli to nie wyda to rozejrzyj sie za jakimś sklepem z częściami do samochodów zachodnich. Najlepiej to napisz na ogólnym, ktoś na pewno ci podpowie. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...