Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wahacze - co o tym myślicie ?


zielony04

Rekomendowane odpowiedzi

Cena bardzo dobra, ciekawe z ktorego roku pochodzi partia produkcyjna, a i z tego co widze to brak koncowek drazkow kierowniczych (do kompletu).

Wahacze są z roku produkcji 2006, bynajmniej tak mówi sprzedawca :gwizdanie:

Z tego co mi wiadomo to jeden z naszych kolegów już kiedyś kupił te wahacze, co było później to może sam się już wypowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nawet podrabiane lapmy hella sprzedaja wiec co tam wahacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo dobra, ciekawe z ktorego roku pochodzi partia produkcyjna, a i z tego co widze to brak koncowek drazkow kierowniczych (do kompletu).

Widać na zdjęciach, że rok produkcji 2008 :)

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo dobra, ciekawe z ktorego roku pochodzi partia produkcyjna, a i z tego co widze to brak koncowek drazkow kierowniczych (do kompletu).

Widać na zdjęciach, że rok produkcji 2008 :)

pozd

Na zdjęciach to tak :wink4: W realu to już troszkę inaczej wygląda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie

Zobaczymy ( jak na razie to sprzedawca upiera się że zdjęcia real)

Co do roku produkcji (2008 czy 2006 to według mnie nie ma aż takiego znaczenia)

Przecież to tylko dwa lata ( gdyby było 10)

Bardziej boję się czy to podróba lub lewa seria (z odrzutu)

W kazdym razie kazałem wysłać do swojego mechanika z możliwością otworzenia paczki przed odbiorem-zapłatą

Jednak to dalej nie rozwieje wszystkich wątpliwości (a właściwie to dopuki nie założe to nic nie będzie wiadomo)

No chyba tylko tyle ze nie będzie to wredna ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja chyba właśnie u niego zakupiłem taki zestaw we wrześniu zeszłego roku. Po wymianie pojawił się problem z tym, że kiera nie do końca odbija po skręcie, jak jadę. Szukałem różnych przyczyn, ale ostatnio na forum było coś w tym temacie, że to może być wina końcówek drążków /nie ma w zestawie i mechanik kupił mi nie wiem jakie/, lub też wina sworzni. Nie sprawdzałem, co jest przyczyną u mnie, więc nie wypowiem się. A poza tym wahacze ogólnie ok. Ten sprzedający z Allegro tłumaczył tę cenę tym, że jest towar bez faktury, z fakturą byłoby około 1500 :thumbdown: Jak na razie to poza problemem z kierownicą sprawują się spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie aby go (wyczuć) powiedziałem iż potrzebuje faktury z ( opisem wachaczy czyli w fakturze pełna nazwa producent i tak dalej) jak równiż iż odbiór będzie osobisty ( Z MECHANIKIEM)

Nie miał nic przeciwko temu ( oprócz tego ze będzie drożej + VAT)

Jak wachacze przyjdą to napiszę czy są to oryginalne ( tak na pierwszy rzut oka ) a resztę zobaczymy

A co do allegro to prawda ze można kupić podróbę ale i są okazje ( kupiłem turbinę do AWX za 1100zł + wężyki + kolektor)

i na pewno była nowa ( sprawdzone)

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kumpel umówił się z tym sprzedawcą w Wesołej, dowiózł towar na miejsce, wahacze wyglądają na ori, ale zawsze jest jakieś ale. Nam tłumaczył, że sprowadza z Niemiec, ale przy tym kursie euro to wątpię czy się opłaca. Sprzedawca młody, opalony,jeżdżący pięknym terenowym wolwo. Zaufania to on mojego nie zdobył, ale cóż nie mnie ludzi oceniać po ich wyglądzie, założymy wahacze, pojeździmy i będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz po założeniu czy wszystko OK.

To szybko nie będzie ( za 2-3 miesiące)

Zakup przyszłościowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku mechanik mój co prawda w passacie b5 (mojego brata) strzykawka jakiś środek i heja, przestało natychmiast skrzypieć a po 10 tys. km wymiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem te wahacze wyglądają na ORYGINALNE porównywałem je z starym wahaczem Lemfordera co miałem wybity i niema między nimi żadnej różnicy.Kolega co ma sklep z częściami też je oglądał i porównywał z Lemforderem co on sprzedaje w sklepie też nie było żadnej różnicy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachacze wymienione:

- wyglądają na oryginały

a jednak

cena bardzo dobra, ciekawe z ktorego roku pochodzi partia produkcyjna, a i z tego co widze to brak koncowek drazkow kierowniczych (do kompletu).

po doliczeniu drążków i śrubek i łączników cena wyszła dobra ale już nie super dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...