Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podświetlenie zegarów B5 ?


marcin761207

Rekomendowane odpowiedzi

Żarówki sa wsadzane, koszt ok. 1-2 zł zależy od sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki to R5 1,2W są one razem z oprawkami nie da się ich wyjąć z oprawki koszt w serwisie 8 zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki to R5 1,2W są one razem z oprawkami nie da się ich wyjąć z oprawki koszt w serwisie 8 zł sztuka

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item172922674_led_zarowka_r5_w_oprawce_oryginal_tanio_.html

Do licznika idzie coś takiego tylko że zwykłe żaróweczki a nie led tak jak na tej aukcji

A czy ktoś zakładał, np. niebieskie?

Wiadomo, że tarcze zegarów mają odpowiedni filtr, dający taki bursztynowy odcień elementów świecących w zegarach. A co się stanie, gdy założy się niebieskie diody?

Będzie to jakoś wyglądało, czy lepiej kupić sobie czerwone?

Dobra sprawa z tymi diodami, bo raz się kupi i problem z głowy na lata- żarówki jednak częściej padają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup białe a i tak bedziesz miał podświetlanie na czerwono. Najlepiej kilka sztuk bo podczas wymiany może się okazać że spaliła się następna. Ja tak miałem i w efekcie musiałem trzy razy wykręcać zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak założysz niebieskie to będzie świeciło na kolor pomarańczy w kupie renifera

załóż białe i wymień wszystkie za jednym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarówki to R5 1,2W są one razem z oprawkami nie da się ich wyjąć z oprawki koszt w serwisie 8 zł sztuka

Wszystko się zgadza, można je kupić bez problemu 4 razy taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem obok ASO Audi w ASO Skoda dzielilo je tylko jakies 20 metrów a cena o polowe mniejsza po 4 zl. A co do wymiany to tylko wszystkie jak kolega Macin napisal bo ja tez kilka razy biegalem z zegarami bo sie okazalo ze jeszcze jedna spalona, puzniej jeszcze jedna itd. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym zupełnie. Jak zmieniać to odrazu wszystkie bo i tak wymienisz prawie wszystkie tylko szkoda daremnej pracy z wkładaniem i wyjmowaniem. Jest ich 7 albo 9 w zależności od modelu. Niektóre mają tylko jedną od przebiego. Pozostałe to led podobne jak w telefonie tylko że ciut wieksze i są lutowane na płytce. Kapsel wybierz się do zwykłego sklepu matoryzacyjnego tam napewno będa mieli. Ja kupuje firmy osram po 3zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Tychach w żadnym sklepie nie mają R5 choć byś pękł to nie dostaniesz tylko ASO po 8 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety led nie podświetli tak równomiernie licznika jak zwykła żarówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A były przecież wersje liczników z ledami na płytce. Nie mówię o zwykłych led tylko o szeroko kątowych. Będe miał chwile czasu to spróbuję z tymi ledami co sprzedają na allegro i dam znać jaki efekt.

Kapsel a może tu

http://www.motozakupy.com.pl/index.php?p422,zarowka-do-podswietlania-wskaznikow-i-swiatel-cofania-12w-12v-2721-mfx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Tychach w żadnym sklepie nie mają R5 choć byś pękł to nie dostaniesz tylko ASO po 8 zł

To Kapsel trzeba było pisać na forum i bym ci wysłał dostawę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się dzisiaj kupić 100 sztuk po 2.50 jak mi sie skończą to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...