Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Cena wymiany rozrządu w autoryzowanym serwisie Audi


mateusz a4

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniałem rozrząd w zeszłym roku w serwisie Audi w Lubiniu. Razem z wymianą filtrów paliwa, powietrza i pyłkowego zapłaciłem 1500zł. Są to koszty materiału i robocizny.

chyba jakiś upust był :mysli: , jak robiłem u siebie pare miechów temu to 1500zł bez filtrów - ten sam serwis :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koszt czego?? samej wymiany a częsci ile ??? :polew: :polew: :polew:

A tak poważnie to cena kusząca a do tego wbiją w ksiązkę, ze wymiana została przeprowadzona. Jak dla mnie to bym sie nie zastanawiał tylko tam śmigał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź - AUDI Bursiak, rozrząd z pompą wody + robocizna około 1500 zł

Same części 650 zł (warunek - zwrot starej pompy wody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara pompa jest regenerowana, ale warunkiem jej zabrania jest to ze pompa jest oryginalna, jak nie to koszt pompy wzrasta.

Na początku kwietnia wymieniałem rozrząd w Magro w Sosnowcu i faktycznie był rabat na części i robocizne. 1300zł kosztowała mnie wymiana kompletnego rozrządu, paska wielorowkowego i termostatu. faktura do wglądu w moim wątku.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem pytać o wymianę rozrządu z pompą wody w serwisie Audi. Powiedzieli, że jest promocja do końca maja i koszt około 900zł.

ciekawe czy z czesciami czy sama wymiana :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że z częściami, choć jak dzwoniłem do nich na poczatku kwietnia to nikt nic nie mówił o tej promocji, dopiero w Sosnowcu się wygadali... ja przynajmniej zapłaciłem z 20% rabatem na części i 30% na robociznę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. a ja wymienilem rozrzad przyy 200k teraz mam 227 zaplacilem 1600 w ASO. pojechalem do mechanika i sie za glowe zlapal poza paskiemi napinaczem rozrzadu nic wiecej nie wymienili. zaplacilem nie wim za co. a inne rolki juz sie koncza.... nawet sa przekrzywione. MOWA o Serwisie INTER WELM w Bielsku. Poprostu zalamka, Nie mam juz rachunku i nie jestem w stanie tego juz zareklamowac. A moi znajommi ostrzegali mnei przed serwisem AUDI w bielsku. Jesli ktos chce miec samochod po naprawie w gorszym stanie niz ma i odchudzic znacznie portfel to polecam ten serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Audi A4 Avant 1.9 TDI 110 km 1999 (koniec roku) z Francji w tamtym tygodniu i ma przejechane około 220 tys.

Zastanawiam się co do rozrządu bo różne opinie widzę (słyszę)... Mam nie miłe doświadczenia z lokalnymi mechanikami więc wolał bym wykonać taką usługę u profesjonalistów.Czy Auto premium w Poznaniu (btw Dziecko Kulczyka :)) sprosta ..jakie są wasze opinie i jak cena tam się kształtuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywitaj sie w innym dziale , a o rozrzad gdzie najlepiej zapytaj w dziale spoty wlkp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mam umówioną wymianę w autoryzowanym serwisie cena w granicach 1300

a typ silnika oczywiście że ma znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że z częściami, choć jak dzwoniłem do nich na poczatku kwietnia to nikt nic nie mówił o tej promocji, dopiero w Sosnowcu się wygadali... ja przynajmniej zapłaciłem z 20% rabatem na części i 30% na robociznę.

Pozdrawiam!

Witam. Facet powiedział, że razem z częściami: pasek, napinać, rolka i pompa wody - koszt 900zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis w Toruniu zawołał za wymianę rozrządu łącznie z pompą wody 1700 zł (1000 zł części + 700 zł robocizna)... nie dopytałem tylko co wchodzi w skład tej wymiany ale coś mi się zdaje że już napinacz paska wielorowkowego to nie... więc jeśli to byłaby wymiana tylko podstawowego zestawu rozrządu plus pompa to wg mnie za drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...