Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Lekkie stuki - prawy łącznik stabilizatora


DiAMOND

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Lekko stuka mi prawy przód gdy jadę na małych dołkach, sprawdzaliśmy z mechanikiem który to wahacz i jak na razie zamierzam kupić wahacz górny tylny prawy przedniego zawieszenia jak dalej będzie stukał to może być wahacz dolny tylny.

PS. 2 miesiące temu wymieniłem kompletne amortyzatory AL-KO, lewą końcówkę drążku kierowniczego, a wczoraj prawą końcówkę.

Czy ten wahacz jest dobry i z jakiej jest firmy? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=607606361

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wahaczach było dużo.. poszukaj.. Ja wkładam tylko Lemfordera i nie narzekam. Kosztuje na pewno dużo więcej od tego z aukcji, ale możecie mi wierzyć albo nie - wynmieniłem do tej pory (60 tyś km) 2 wahacze - i te co wyjmuję mają logo audi. Od 30 tyś km mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak zawieszenie przednie zaczęło stukać to się nie patyczkowałem tylko wymieniłem komplet... A stare leży w garażu, w razie "W" może się przydać. Według mnie jak stuka zawieszenie to najlepiej zrobić całość i znów zapanuje na długo cisza. Bo tak wymienisz jedno to zaraz zacznie drugie stukać...

A co do tego linku to jakoś tak wg mnie trochę tanio... nawet trochę bardzo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę tanio... nawet trochę bardzo :mysli:

troche krótko możesz na nim pojeździć.Szkoda tylko pieniedzy i straconego czasu naprawy.Dołoż pare zł i kup cos pożądnego,bedziesz miał pewność ze kupiłes coś właściwego na dłuższy czas i kasa nie pójdzie w błoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przez prawy łącznik stabilizatora po wymianie już nie stuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przez prawy łącznik stabilizatora po wymianie już nie stuka :)

czyli wszystko jasne.zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...