Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Sportowe amortyzatory pod springi Eibach -30mm


nimskrk

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Pany od jakiegoś czasu leżą i kurza się springi eibach -30 :gwizdanie: pasowałoby się w końcu za to wziąć i założyć , teraz mam dylemat czy zakładać je na standardowe amory (sprawność wszystkich ok 50 %) czy od razu zakpić jakieś sportowe amory :naughty: nasz kolega z forum Waski poleca bilstein b4 za przyzwoite pieniądze ale ja cały czas mam dylemat ,może szanowne grono rozwieje moje wątpliwości co z tym fantem zrobić :wink4: czekam tez na jakieś wasze propozycje odnośnie innych amorków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżdze na eibachach pro kit i jestem zadowolony. Amorki Twoje już raczej kończą żywot. Ja zakupiłem pod te springi, amortyzatory Bilstein B8 sportowe utwardzane i przede wszystkim są skracane. Wiadomo koszt większy ale jazda ekstra. Twardo ale szybko na zakrętach. Polecam serwis Zerkopol w Warszawie, fachowe doradztwo oraz mogą dostosować charakterystykę Bilsteinow pod Twoj styl jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem bardzo pochlebne opinie na temat bilstein b8 ale niestety ta cena :shocked: za komplet przód,tył 2 tysie to troszkę sporo ;( przewidywany budżet to ok.1200-1300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank nie montuj sprężyn do tych amorów, bo zaraz będziesz ściągał. 50% to jak pisał antonio już padaczka. Jak coś, to pomyśl nad Bilstein B6 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dam Ci pozniej namiar na faceta od ktorego ja brałem B8, mnie wyniósł komplet 2000,ale do quattro a to spora różnica. Mysle ze do Twojego bedzie taniej. Na stronie autkoplus znalazłem do Twojego za 1750 PLN Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski nie poleca B4- Wąski poleca B6-B8 ewentualnie.Tylko chwilowo ich nie mam :naughty: kwestia czasu :)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:08_________________________________________________

słyszałem bardzo pochlebne opinie na temat bilstein b8 ale niestety ta cena :shocked: za komplet przód,tył 2 tysie to troszkę sporo ;( przewidywany budżet to ok.1200-1300 zł

dokładnie cena jest inna :)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:09_________________________________________________ja ostatnio kupowałem oryginalne w ASO do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupowałem oryginalne w ASO do siebie :)

Podłączę się do tematu, bo też zastanawiam się czy nie obniżyć trochę mojej B6 Avant.

W co lepiej zainwestować: zawieszenie 1BE czy moze jakiś zestaw typu Pro Kit Eibacha (BE odniży o 20mm a ProKit o 30)?

Co polecacie?

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mi Pro Kit Eibacha -30 siadł gdzies -40 do tego Bilstein B8.

Ja kupowałem tutaj http://www.rallyshop.pl/, są dość dobre ceny. Jaro myślę, że w co zainwestować zależy od tego co oczekujesz. Bardziej komfortowo to BE, a troszkę więcej sportu i twardo Eibach + dobry amorek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski nie poleca B4- Wąski poleca B6-B8 ewentualnie.Tylko chwilowo ich nie mam :naughty: kwestia czasu :)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:08_________________________________________________

słyszałem bardzo pochlebne opinie na temat bilstein b8 ale niestety ta cena :shocked: za komplet przód,tył 2 tysie to troszkę sporo ;( przewidywany budżet to ok.1200-1300 zł

dokładnie cena jest inna :)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:09_________________________________________________ja ostatnio kupowałem oryginalne w ASO do siebie :)

\

ok zle sie wyrazilem :) Robert jak sie pojawia w najblizszym czasie b6 to daj cynk jaka cena :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za amory bilstein b8 ile trzeba dac za komplet (przód+tyŁ)??? oprocz bilstein'a co jeszcze polecacie pod eibach'a springi ? (jak cos piszcie za ile WĄSKI by te b8 zalatwił) :) pozdro

p.s. tu znalazłem ----> http://www.autkoplus.com

AUDI A4 -01

Producent: Bilstein - Amortyzator tylny (B8) - BE3-6214

Cena: 448,80 PLN

Producent: Bilstein - Amortyzator przedni (B8) - BE5-6516

Cena: 488,20 PLN

jak cos to piszcie czy do a4 b6 1.9TDI sedan sie nadaja :>

KOMPLET- jakies z przesyłka 1880zł troche drogo?? :mysli:

czy może jakis inne amory , z trego co pamietam amory od zawiasu 1BE komplet(tył+przód) kosztuja tez jakies 2000zl :confused4:

jak cos piszcie jakie inne amory polecacie do springów eibacha .

p.s. a tak na marginesie tu macie stronke do springów EIBACH'a (chyba najtaniej w sieci)

http://www.venom24.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-p-21180.html

z tej stronki to masakra - springów nie maja na stanie trzeba czekac 3tyg, ja swoje zamowilem z innej stronki i juz czekam ponad tydzien, a zapewniali ze dojda max do 7dni. wychodzi na to ze wszedzie trzeba czekac na springi z tej firmy zanim je sprowadza,troche to lipna sprawa ze sklepo internetowy nie posiada na stanie danego sprzetu tylko jak ktos chce kupic to wtedy sciagaja i czekac.....czekac.... trzeba dłuuugo ;/

jedynie strona http://www.prince.com.pl/ oferuje tydzien czekania ,ale czy w rzeczywistosci sie to sprawdza :confused4:

ja zamawialem z tej strony -->http://sklep.tuning.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris - B8 są naprawdę twarde jak na nasze dziurawce - poszukaj sobie lepiej B6. Bardzo dobry zamiennik zarówno do 1BE, jak i pseudo sportowego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...