Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Nie można uruchomić silnika, wyładowany akumulator


Zidan22

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem audi a4 kombi w s-line, ma zamontowany system helix audio (wzmacniacz) . Wczoraj i dziś oglądaliśmy autko, muza grała, trwało to wszystko około 4h...a teraz przyszedł wieczór i z 12V zrobiło się około 10 i autko nie pali w ogóle. Nie sprawdziłem wieku akumulatora, ale wydaje mi się, że nie jeżdżony i nie ładowany poprostu się rozładował... chyba że się mylę..

Poradźcie coś

jutro sprawdzę ładowanie i rok aku...

autem nei wyjade bo jescze nie mam tablic...[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:04_________________________________________________aku ma 80Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 w s-linie mialy konkretny wypas, a co za tym idzie ten wypas bardzo obciazal akumulator. Producent zle dobral moc aku i przeliczyl sie. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI 140KM, ile powinno wynosić napięcie ładowania[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:21_________________________________________________?

:shocked: jaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z aku panowie, nowy zakup i juz siadł... pokazał bym wam zdjęcie wskaźnika na desce ale nie wiem jak je wrzucić żeby było duże i widoczne dla wszystkich...

a co jest narysowane na desce?[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:37_________________________________________________http://www.fotosik.pl/dodaj_zdjecia.php potem wklejasz na Forum kod "miniaturka na forum"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponizej 12v a wczoraj kiedy ogladalismy auto i jedzilismy nim mial powyzej 12stu... pozniej muza grala... w aucie system helix wiec byc moze spowodowal duzy pobor prądu... ale az tak ze audiczki nie moge odpalić?? może jakieś zwarcie wzmacniacz robi!!?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stracham sie pały jeżdżą po okolicy... a wiecie ile napięcie łądowanai powinno wynosić w audi?? to moje pierwsze audi i już takie przeboje :wallbash:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:45_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d6498162aac6161.html

to jest link do zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stracham sie pały jeżdżą po okolicy... a wiecie ile napięcie łądowanai powinno wynosić w audi?? to moje pierwsze audi i już takie przeboje :wallbash:

to odpal i niech sobie pochodzi-zobaczysz,czy alternator naladuje aku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles co ma 1.9 110KM podpowiada, że 14V powinno być ładowanie... mam andzieje, że nie będzi trzeba nowego aku...[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 20:51_________________________________________________teraz muszę go czymś odpalić, tylko nie mam kabli. Czytałem ze można samemu sobie zrobić takie z linki 25mm2, próbował ktos już takie cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak maja podobne parametry-powinien zaskoczyc-ale kable lepsze-podpinasz,odpalasz-niech sobie z 15 minut pochodzi i powinien odpalic,jesli ladowanie w porzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...