Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie kabiny z tyłu grymasi


sadki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Dziwna sprawa, jak mam oba przełączniki w suficie (przód i tył) ustawione na środek, to przy otwarciu drzwi powinny obie lampy świecić, tak? A już na pewno po otwarciu tylnich drzwi powinna się zapalić tylnia lampka?

A u mnie ta z tyłu (a dokładniej: obie z tyłu) zaświeca się tylko jak przednią dam na "I".

Cóż tam może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo niby wszystko jest ok z tego co widzialem to do tego styka wchodzi kabelek brazowo-bialy nie wiem czy to dalej rozbierac, czy szukac winy w kabelkach :/ moze jakies rady ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samym początku przeczyść te styki tak jak kolega powiedział zobacz czy wtyczka dobrze siedzi czy przełącznik dobrze na lampce przełącza i nie jest zabrudzony jak to nie pomoże to wtedy zabawa z kabelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja musi być to wina styków ja sprawdzałem swoje "guziczki" w drzwiach i działają bez zarzutu wiec problem tkwi w lampkach ostatnio zauważyłem jak otwieram tylne drzwi to oświetlenie przednie sie pali wiec kabelki musza być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też coś nie łączy ale jak stuknę w podsufitkę to czasami zaskoczy , czyściłem styki rozbierałem wszystko i jak podważam tą kostkę to zapala się bez problemu ale próbowałem już coś podłożyć i wraz nic :kwasny: kabelków mało wystaje najlepiej podmienic na próbę z kimś innym będzie wiadomo czy to wina lampki ,kostki czy kostki lub przewodów idących od str dachu i wtedy było by wiadomo za co się brać konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie rozebralem lampke z tylu z lewej strony i juz za chiny nie moglem jej zlozyc:/ jakies blaszki mi juz nie pasuja i d*pa, nie dziala, trzeba bedzie gdzies poszukac i kupic nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często winne są "zimne luty" na płytce drukowanej w przełączniku. Wystarczy wyjąć, przelutować wszystkie luty i powinno śmigać jak nówka ;).

to najczęstsza przyczyna też taki zabieg pomógł :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...