Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zamek drzwi kierowcy - brak reakcji


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Koledzy ratujcie. Założyłem dzisiaj zamek drzwi kierowcy bo stary był wyrąbany. Nowy zamek działał ok do momentu wjechania do garażu. Centralnym z pilota zamknąłem drzwi ale zapomniałem dokumentów, chcę otworzyć drzwi i klamka coś dziwnie się lekko zablokowała i została w położeniu 1/2 drzwi ani ze środka ani z zewnątrz nie chcą się otworzyć :confused4: Jest jakiś sposób na to czy musze targać tapicerkę drzwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadło i po godzinie dłubania (tutaj należy się litr wódeczki dla poprzedniego właściciela) w miejscu gdzie był głośnik udało się otworzyć auto. Spadło cięgno to którym się otwiera drzwi od środka i zablokowało cały zamek. Masakra później jeszcze 3x rozbierałem i składałem całość bo coś nie grało i w końcu sukces. Dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, poniesione koszty to wbity śrubokręt w palec wskazujący :confused4: boli do tej pory, takie małe plastikowe "gówno" może to jutro kupię w jakim motoryzacyjnym i zepsuty wieczór (pizza z moją :boobs: ) Najważniejsze, że wszystko gra i buczy teraz, no i drzwi nie będą się otwierać w zakrętach jak to było do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...