Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Przerywanie silnika


loker23

Rekomendowane odpowiedzi

witam!! pomożcie mi bo pojawil u mnie sie problem z silnikiem! do dzis wszystko chodzilo idealnie! wyjezdzalem z pracy i nagle silnik zaczal pracowac tak jakby na 2 cylindrach.. przerywal i dusil sie no i nie mial mocy..dojechalem do domu podlaczylem do do VAGa i na silniku pojawil sie blad sporadyczny zla adaptacja skladu mieszanki..skasowalem go ale po zagrzaniu sie silnika, przyspieszajac motor dalej szarpie i dlawi sie ale juz mniej.. co to jest?? kable wysokiego napiecia moze?? silnik wkreca sie na wszystkie obroty i niezle idzie poza tym szarpaniem zazwyczaj na wolniejszych obrotach jednak na wyzszych jest to samo..pomozcie mi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Skoro skasowałeś błąd i już się nie pojawia to może zacznij od najprostszych spraw-filterek paliwa,świece.Możesz też sprawdzić te kable czy nie iskrzą gdzieś.takie moje sugestie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego swiece mam nowe filtr powietrza rowniez.. kable sprawdze w nocy to chyba bede widzial czy naja przebicie czy nie tylkko nie wiem jak sprawdzic kolektory te wyzej wspomniane w sumie to nawet nie orintuje sie gdzie one sie znajduja :mysli: .. blad pewnie wyskoczy ale to sprawdze jutro jeszcze raz Vagiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taką diagnozę juz Ci koledzy na początku postawili;] sprawdź też kopułkę... Albo wymień najpierw przewody... To że nie pali na wszystkie gary i przerywa to tylko przewody i kopułka;][br]Dopisany: 27 Luty 2010, 21:50_________________________________________________A gdy kiepskie przewody (no name) to iskry i przebicie zawsze widoczne po ciemku... Zresztą z markowymi czasem też tak bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zrób tak : kup kable WN za 23.50 PLN firmy "rzemiosło wuja Heńka" i dalej będziesz miał to samo za dwa dni, albo kup kable firmy (BERU , NGK , BREMI) i pozbędziesz się tego problemu. Na Twoim miejscu przy okazji wymieniłbym kopułkę i palec (najlepiej z wyżej podanych firm) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście nowe świece , bo na kablach w takim stanie ,to też dostały popalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemu sie pozbyłem. :good: byly to juz zurzyte ori kabelki wiec sie nie dziwie ze tyle przezyly..motor pracuje juz rowno i tak jak kiedyś. Dzieki Panowie za pomoc !! :notworthy: swieczki mam nowe zobaczymy jak beda sie sprawowac.. jak sie zuzyly to wymienie ale narazie ida ladnie wiec nie bede nadgorliwy :przebiegly: a kopulke tez zalatwie :) jeszcze raz thx :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...