Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Modyfikacja wahaczy-możliwe?


woowoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W moim audi b5 mam ciągle problem z zaw. jak nie górny to dolny wahacz pada itd. I tak nasunęła mi się taka myśl żeby, przerobić zawieszenie na takie jak widziałem w samochodach wyczynowych czyli także aluminiowe ale wahacze o przekroju rury z wymiennymi końcówkami tymi przy kolumnie McPer. bo one najczęściej padają i u mnie tylko górne. Może ktoś ma doświadczenie z taką modyfikacją. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim audi b5 mam ciągle problem z zaw. jak nie górny to dolny wahacz pada itd. I tak nasunęła mi się taka myśl żeby, przerobić zawieszenie na takie jak widziałem w samochodach wyczynowych czyli także aluminiowe ale wahacze o przekroju rury z wymiennymi końcówkami tymi przy kolumnie McPer. bo one najczęściej padają i u mnie tylko górne. Może ktoś ma doświadczenie z taką modyfikacją. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.Pozdrawiam.

kawałek pręta, wygiąć po dwóch stronach, zaspawać i masz :gwizdanie:

a tak w ogóle to zainwestuj raz i będziesz miał spokój na bardzo długo :)

kupujesz komplet lemfordera, zakładasz to sam albo z pewnym zakładzie, oczywiście odpowiednim sposobem i zapominasz że te wahacze się wymienia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tematu niestety trzeba podejść kompleksowo czyli wymienić wszystkie wahacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tematu niestety trzeba podejść kompleksowo czyli wymienić wszystkie wahacze

nie zgodzę się z Tobą kolego, po co wymieniać komplet jak np część jest dobra, ja wymieniłem po jednym z każdej strony i 80tyś i cisza, więc nie rozumiem po co wymieniać wszystkie, no chyba że mowa o jakiejś lipie a nie lemforderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...