Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Passat B5 FL AWX - moduł komfortu - czy mam fabryczny alarm?


banshee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wklejam zdjęcie z mojego modułu komfortu:

komfort.jpg

Chciałbym się dowiedzieć, czy mam w nim fabryczny alarm.

VAGiem ustawiłem sobie dźwięk syreny przy otwieraniu i zamykaniu auta (2 Horn).

Dźwięk dobiega z komory tylnego lewego błotnika.

Mam również diodę przy ryglu w drzwiach kierowcy, która mruga po zamknięciu drzwi pilotem.

Próbowałem bujać autem, uderzać ręką w szyby, zamknąłem się również w środku i nic.

Żaden alarm się nie włączył...

Czy muszę mieć coś zakodowane, czy po prostu nie mam alarmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też szukam alarmu tyle że w Passacie b5fl combi . Twoja syrena znajduje się w lewym błotniku nad nadkolem aby ją zobaczyć trzeba zdjąć tapicerkę . I skoro ustawiłeś jakiś dźwięk to ją masz . Spróbuj zamknąć się w środku odczekaj ze 20 sek aż się alarm uzbrojii czasem trzeba drugi raz na pilocie nacisnąć i otwórz maskę druga osoba niech podniesie ja ,

albo uzbruj alarm i odczekaj, włóż kluczyk aby włączyć zapłon też powinien zawyć ---- wyczytałem gdzieś na forum wv

jak nie to możesz mieć go wyłączony

ja mam pytanie czy w combi jest w tym samym miejscu bo za cholerę nie mogę zdjąć tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy z alarmem seryjnym/ seryjnie nie szla dioda mrugajaca po uzbrojeniu przy rygielku na drzwiach kierowcy? Do tego na slupku srodkowym od strony kierowcy przycisk do dezaktywacji czujnikow wewnetrznych (przy zostawianiu np psa w samochodzie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam właśnie diodę, ale nie mam czujnika na słupku... A uzbrojenie nie działa, bo nic nie wyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy z alarmem seryjnym/ seryjnie nie szla dioda mrugajaca po uzbrojeniu przy rygielku na drzwiach kierowcy? Do tego na slupku srodkowym od strony kierowcy przycisk do dezaktywacji czujnikow wewnetrznych (przy zostawianiu np psa w samochodzie)?

I jeszcze czujniki ultradzwiękowe w bocznych lampkach oświetlenia kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych też brak koledzy. Wydaje mi się, że dioda nie ma nic wspólnego z alarmem w moim przypadku.

Może było coś grzebane? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...