Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z przepustnicą


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oskaritto

Witajcie!

ciagle pojawiaja mi sie bledy 17976 i 17987 jak je skasuje to wracaja

nie moge wykonac adaptacji przepustnicy i przy odpalaniu obroty mi swiruja jakby mial zgasnac a pozniej jakos sie normuja

jak myslicie czy trzeba wywalic stara przepustnice i kupowac nowa ? czy to duzy problem bo mam AMB 170 koni :/ i nie wiem czy przepustnice sa uniwersalne ? czy pod dany silnik ?

z gory dziekuje za odpowiedzi!!

WESOŁYCH ŚWIAT WSZYSTKIM ZYCZE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17976 P1568 4638 Nastawnik przepustnicy (silnik krokowy) ISC - stycznik, silniczek krokowy

17987 P1579 4643 Zespół przepustnicy - ustawienia podstawowe - wykonać adaptację

Wyczyść przepustnicę a potem spróbuj zaadoptować VAGiem, jak się nie da przyjrzyj się jeszcze wtyczce i przewodom. Jak to nic nie da to niestety przepustnica do wymiany :confused4: (może się trafi jakaś dobra używka). U Ciebie powinna być 06B 133 062 M stosowana w silnikach APU,ANB,AWT,AVJ,AMB,BFB,BEX- czyli chyba wszystkie 1.8T po 1999roku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

17976 P1568 4638 Nastawnik przepustnicy (silnik krokowy) ISC - stycznik, silniczek krokowy

17987 P1579 4643 Zespół przepustnicy - ustawienia podstawowe - wykonać adaptację

Wyczyść przepustnicę a potem spróbuj zaadoptować VAGiem, jak się nie da przyjrzyj się jeszcze wtyczce i przewodom. Jak to nic nie da to niestety przepustnica do wymiany :confused4: (może się trafi jakaś dobra używka). U Ciebie powinna być 06B 133 062 M stosowana w silnikach APU,ANB,AWT,AVJ,AMB,BFB,BEX- czyli chyba wszystkie 1.8T po 1999roku :wink4:

dzieki za mega profesjonalna odpowiedz!!

sprawdze wszystko i dam znac!! pozdro!! wesolych!![br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 21:36_________________________________________________

17976 P1568 4638 Nastawnik przepustnicy (silnik krokowy) ISC - stycznik, silniczek krokowy

17987 P1579 4643 Zespół przepustnicy - ustawienia podstawowe - wykonać adaptację

Wyczyść przepustnicę a potem spróbuj zaadoptować VAGiem, jak się nie da przyjrzyj się jeszcze wtyczce i przewodom. Jak to nic nie da to niestety przepustnica do wymiany :confused4: (może się trafi jakaś dobra używka). U Ciebie powinna być 06B 133 062 M stosowana w silnikach APU,ANB,AWT,AVJ,AMB,BFB,BEX- czyli chyba wszystkie 1.8T po 1999roku :wink4:

dzieki za mega profesjonalna odpowiedz!!

sprawdze wszystko i dam znac!! pozdro!! wesolych!!

Dziwna sprawa...dzisiaj zrobilem adaptacje...co dziwne zadzialalo....:/ tylko nie wiem jakie powinny byc wlasciwosci bo w pierwszej kolumnie mam 14,5% a w drugiej 85,5% ale bledow zero...

powiedzcie jakie macie u siebie wlasciwosci na kanale 60 w silniku?? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że w czwartej kolumnie napisało ADP OK :wink4:

Ja też mam przepustnicę DBW i u mnie pisze np. 10.4% i 89.4%, tym się nie przejmuj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

Ważne, że w czwartej kolumnie napisało ADP OK :wink4:

Ja też mam przepustnicę DBW i u mnie pisze np. 10.4% i 89.4%, tym się nie przejmuj :wink4:

dzieki za odpowiedz :)

kumpel ma ten sam silnik i u niego jak robilismy adaptacje napisalo 15,4% 86,7% itp...wiec widac ze sie roznie nastawiaja :)

pozdro!!

p.s w czwartej nie napisalo mi adp ok chyba ze masz inny vag com bo ja mam 2.08 i nowszego nie moglem znalesc... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...