Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uszkodzona Pompa Wspomagania.. zamiennik czy oryginalna?


kriss_le

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :hi:

Jak w temacie poszła mi pompa od wspomagania i zastanawiam się na jaką ją wymienić? :confused4:

Nie wiem czy kupić zamiennik (na allegro chodzą już po 200zł NOWE http://allegro.pl/item985999939_pompa_wspomagania_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_nowa.html) czy na przykład kupić oryginalną ale używaną? Nowa oryginalna pompa aktualnie nie wchodzi w grę ze względu na cenę...

Ciekawi mnie sama kultura pracy takiej pompy, czy np zamiennik nie będzie jakoś głośniej pracował itd? Jeżeli chodzi o jakość to pewnie bez porównania...Proszę o opinie w tej kwestii... Silnik 1.8 20V a pompa ZF...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wybór należy do ciebie ja bym wymienił na używaną orginalną lub poprostu kupił tak ową ZF pamientaj by kupić o takim samym ciśnieniu na pompie jest napisane :):hi: swoją drogą w sobotę sprzedałem taką sprawną używną pompę ZF 100 bar za 70zł.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest problem, pompa odpowietrzona a objawy dalej te same...dodatkowo w pompie słychać jakieś zgrzyty więc chyba ją oddam póki czas...co do wycia przy wspomaganiu założyłem już nowy wątek ponieważ teraz to już się całkiem pogubiłem... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn ci się pieni?? umyłeś zbiorniczek cały i osadziłeś sitko dobrze? ważna wskazówka jak założyłeś tamtą pompę trzeba było nalać do niej strzykawką płynu... od wspoma bynajmniej ja a k zrobiłem.... a i tam masz szejścikątną sróbe... któa przykrywa jeden wąż trzeba ją tak ustawić by był przepływ płynu... ona ma 3 dziórki a jest szejścikątna... zobacz jeszcze to... bo może nie ma recylkulacji płynu... i dlatego tak skrzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...