Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Prowadzenie Kabli zasilającycg do nie ORI wzmacniacza


Mati_RZ

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczne kombinowac sam,moze ktos ma jakis sprawdzony system, którędy przejść kablami zasilającymi które sa dosc grube od akumulatora do wnętrza samochodu ?? Nastepnie pasuje mi puscic je do bagaznika PRAWYM progiem, z tego co wiem standardowo lewym kladzie sie zasilajace, a prawym sygnalowe, tyle ze juz lewy mam "zagospodarowany" stad moje pytanie jak przejsc kablami od akumulatora do lewego progu zeby za wiele nie zepsuć , pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja przedwczoraj kładłem zasilanie od akumulatora do cb radia tyle że w B6 ale to chyba bez różnicy. Po ściągnięciu półki pod kierownicą ukazuje ci się widok taki jak na zdjęciu poniżej.

w7709.jpg

na czerwono zaznaczyłem uszczelkę. Może nią iść nawet kilka kabli - u mnie nie było żadnego. Tą uszczelką możesz przepchać kabel do lewego nadkola. Gdzie wyjdą kable, to zobacz sobie przed ściagnięciem koła w górnej wewnętrznej części błotnika. Poświeć latarką i będzie jasne bo uszczelka z drugiej strony wygląda podobnie. Jak już się zdecydujesz to zostaje zdjęcie koła, potem nadkola - 10 minut roboty, i pole operacyjne gotowe. Przepychasz kabel pod uszczelką - dołączasz się do wiązki która idzie oryginalnie po górnej części nadkola a dalej ja np przeszedlem kablem do góry w miejscu koło zbiornika z płynem do spryskiwaczy i byłem już na górze. Tak było najwygodniej.

Innej drogi nie znalazłem i nie zlokalizowałem. Ten dostęp był już opisany przy okazji wątku Bart-s

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_upgrade_systemu_pdc_parktronic_czujniki_z_przodu_zdalne_zalaczanie-t111331.0.html

w wątku tym więcej zdjęć jak to zrobić.

Może ktoś zaproponuj lepsze podejście to chętnie i ja skorzystam bo pare pomysłów do zrealizowania w mojej B6 mi pozostało:)pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...