Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Łancuch i napinacz rozrządu


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam pytanko , interesuje mnie koszt łancuszka rozrządu i napinacza. szukam w necie w e-sklepach ale ciezko znalezc. ogólnie chcialbym sie dowiedziec co nalezy kupic do pełnej wymiany, gdyby ktoś był tak uprzejmy i mnie pokierował w zakupach byłbym wdzięczny. mam przejechane 150000 km wiec juz chyba czas na wymiane, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam info o łańcuszku a nie pasku. prosze kogos z silnikiem ADR o wypowiedz. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o konkretnego producenta, nr katalogowy bo jak ostatnio zmieniałem pasek rozrządu z napinaczem to sprzedawca w sklepie po podaniu dokładnych danych auta dał mi kompletnie inny zestaw czesci które nie pasowały. jechalem akurat do rodziców 200 km i tam mialem znajomego mechanika który mial mi to wymienic dosłownie za bezcen bo wiadomo jakie ceny w wawie i po rozebraniu przodu auta okazalo sie ze trzeba jechac kupic inny zestaw :confused4: farta mialem ze mi przyjeli zwrot w sklepie bo 480 zł byłbym w plecy. dlatego tak dociekam, do wymiany mam jeszcze troche czasu ale byłbym spokojniejszy. dzieki za cierpliwośc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do wymiany na 99% napinacz łańcucha rozrządu czy ktoś w ADR orientuje się ile kosztuje taki napinacz? i czy On jest pod głowicą czy nad ?

obczaj tego linka:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38114.0

w sprawie napinacza i łancucha kieruj sie do usera Tom77 ma za***iste ceny :good:

napinacz jest pod pokrywą zaworow ale zeby go wyjąć wraz z łancuchem trzeba zdemontować pasek rozrządu i rolke z "przodu" silnika :wink4:

wszystko masz w linku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziękować ;) na pewno napisze jestem kiepski w mechanice wg nie mam z nią doczynienia ciekawe czy sam dał by radę wymienić napinacz ? ;> albo ktoś z moim woj by taniej to zrobił niż mechanik ? :>

sam to raczej nie próbuj zebyś po wymianie nie musiał czasem drugiego silnika szukac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ok to wiec napisałem do tego chłopa niech powie ile za te 2 rzeczy ciekawe czy przekroczy 500 zl ? i nic kupić i niech mechanior działa mam nadzieje że za robociznę nie skazuje mnie więcej niż 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...