[ALL B5] Kubły Recaro w miejsce oryginalnych standardowych foteli.

Ambro

Chciałbym Was zapytać czy takie sportowe kubły Recaro można się zamontować na szynach od zwykłych seryjnych foteli w B5 ? :mysli: Jeśli nie to jak można je w łatwy sposób, solidnie zamontować?

Chodzi o takie stołki:

Speed-S.gif

kolego to co wiem to kolega Krolu z forum wrzucil cos takiego do swojej a4 b5 bez problemu :good:

Takie to są kox tylko ta cena :gwizdanie:

Cena jest przesadzona i to znacznie. Troszkę się sprzedającemu beret skrzywił :no:

pisałem do tej babki i zyczyłem jej szybkiej sprzedaży

ale jak sie ma zryty beret to jest problem

babka chce tylko szybko zarobic

W takiej sytuacji radziłbym nieco innego zajęcia spróbować, bo na tych fotalach jej się to nie uda :decayed:

Niech szuka dalej jelenia za te 3000zł, choć wątpię aby ktoś był aż tak naiwny. Oszołomów nie brakuje ale trzeba wziąć pod uwagę że są to fotele do B5, gdzie cena 3000zł stanowić może nawet 25% potencjalnej wartości auta. Więc wydaje mi się to lekką przesadą.

Uważam że 1300-1500zł jest adekwatną ceną za te fotele.

Krolu, ma jedną sztukę z b6 cabrio :gwizdanie:, a te co wkleiłeś kosa, choruje na te fotele w materiale, ale 1/4 wartości auta za stołki nie dam :wallbash:

ja nie wiem dokładnie z czego jest mój fotel... ważne, że pasuje idealnie pod moją tapicerkę (tak więc nie może być z b6 bo tam nie było takiego wzoru tapicerki - prędzej z b4 cabrio - one były produkowane do 2000 roku - ale to domysły) i wszedł w szyny bez problemu.. a cena ze ten komplecik wcale nie jest przesadzona moim zdaniem... 1 szt. nowa takiego fotelu kosztuje w granicach 5-6 tys zł... - więc 3 k zł za taki komplet to nie dużo w dodatku trudno coś takiego upolować :cool1:

Z takimi fotelami byl polift anglik w sedanie za 6000 zl do negocjacji... z waznymi papierami i mozliwoscia zarejestrowania auta. Mail podlokietnik, ladne felgi wz. S4, zegary z FIS... motor 1.8T. wiec 3 tys za te fotele to jednak zadna okazja.

Zgadzam się - to znaczna przesada.

:shocked: :shocked: :shocked: to jak pieniądze leżące na ulicy... jak słyszę takie gadanie to mnie sranie bierze.. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dobrze, że jeszcze nie dodałeś, ze kupił go szwagier trzeciej żony twojego wuja :kwasny: :kwasny:

Co nie zmienia faktu że cenę tak naprawdę wyznacza rynek i klienci. Jeśli się ktoś trafi co kupi te fotele za 3 tysiące to ok, ale bardziej prawdopodobne jest że prędzej spleśnieją w szopie do tego czasu i nikt ich za połowę tej ceny nie kupi.

Weź też pod uwagę że 90% potencjalnych klientów to tzw. ubijacze piany, co narobią dużo zamieszania a i tak nie kupią. Ci naprawdę zainteresowani zakupem to 10%.