Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Akumulator


mario2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie znalazłem na forum info odnośnie samego montażu akumulatora w audiczce. Jest to być może łatwa rzecz, gdy się ma identyczny akumulator jeśli chodzi o gabaryty. Ja mam aku Moll, który ma 31.5 cm długości i właśnie padł. Chciałbym go wymienić na inny. Nawet znalazłem akumulator w miarę przyzwoitej cenie, tyle, że jest krótszy o 3.5 cm od padniętego Molla. Czy jest szansa, żeby ten nowy zamontować, czy musi być aku o tych samych wymiarach. Dzięki za ewentualne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być problemu, sprawdź jak aktualnie masz zamocowany aku, oryginalnie jest stopka/blaszka nisko od strony pasażera która blokuje aku, powinna być tam regulacja, jeżeli nie wystarczy podłożyć dystans by aku siedział solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdzie na pewno :good: nie powinno byc problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Uspokoiliście mnie panowie, ale o jednej rzeczy zapomniałem. A mianowicie: do mojego akumulatora (tego, który padł) podłączona jest przezroczysta rureczka do jego bocznej ścianki od strony kierowcy. Jak mówił mi znajomy to jakiś rodzaj ogrzewania, ale czy napewno? Jeśli nie, to co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówił mi znajomy to jakiś rodzaj ogrzewania, ale czy napewno? Jeśli nie, to co to może być?

Mi sie wydaje ze jest to rurka do odprowadzania oparow/ewentualnych wyciekow z akumulatora, bo jego zawartosc raczej nie jest najzdrowsza dla czesci i blachy pod maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...