Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Wolne obroty,przepustnica


Gość Kamciooo

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie mowie ze szukałem ale typowo odpowiedzi nie znalazłem.

A wiec sprawa wygląda tak ze odkąd kopiłem a4 wolno schodziła z obrotów ale nie zwracałem na to uwagi,ale dziś mowie sobie przeczyszczę przepustnice zrobię adaptacje,tak też sie stało.

I morał z tego taki ze trzyma obroty ok 1100,1200 czasami 1500 a czasami faluje od 1500 przygasa i do 800 spada,podczas jazdy przywiesza sie na obrotach co jest bardzo uciążliwe.

Patrzyłem wszystko szczelne elegancko,zauważyłem taką zależność ze jak jest koło przy przepustnicy z linką tam jest takie mniejsze metalowe z wypustką i ta wypustka jest pomiędzy takimi ramionkami plastikowymi w tym kole,i jak tą wypustkę przesunę na maxa w lewo(zamknę przepustnice) obroty maleją ale aż do 500...

Adaptacja poprzez zapłon niby odbywa się prawidłowo.Dzieje sie tak zarówno na LPG jak i na PB

Pomocy panowie dopiero co kupiłem audi a już problem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytaj błędy ze sterownika silnika.

Jeśli będzie coś związane z 17913, 17914, 17967 to jest cień szansy, że da się uratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec odpiąłem odme bo i tak była walnięta przy kolektorze zaślepiłem jest lepiej,ale jeszcze ideału nie ma bo jak ciepła to faluje w zakresie 1000-1100

adaptacja poprzez przekrecenie kluczyka działa bez prolemu,przepustnica czysta.Jeszcze jest taka sprawa ze przy ok 2tys obrotów dam gaz w podłoge to jest szarpnięcie(jedno), i jeszcze pytanko czy AEB ma tak że jak sie chce jechać z pełną mocą wykorzystując turbine trzeba mieć gaz do oporu? , bo jak go odpuszcze troszke i mam wiecej niż połowe to jedzie ale nie ma mocy takiej jak powinna być jak dam do końca wtedy pociśniecie w siedzenie i idzie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być że go zalewa . Ja aktualnie walczę z podobnym problemem i jestem już prawie na finiszu . Prawdopodobnie gdyby nie chłopaki z DynoSoft`u dalej błądził bym po omacku . Zapnij Vag`a pokaż błędy może Ci jakoś pomogę . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...