Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Wyjąca pompa wspomagania,wymiana pompy wspomagania


adamus85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie do osób które w A4 B5 1,8TQuattro przerabiały temat wymiany pompy wspomagania.

Jak to dobrze zrobic , ile razy trzeba przepłukac układ żeby usunąc to co zostawiła po sobie poprzednia pompa ,jeżeli układ byl zalany złym płynem przez poprzedniego własciela to czy maglowica tez mogła dostac w zadek??

czy jest jakis algorytm postępowania przy takiej operacji...

pozdrawiam i prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przerbiałem to już i wedugł mnie można przepłukać odrazu np ze 3 butelki kupić i zrobić to przy wymianie pompy płynu ale ja robie tak że przepłukuje raz a potem jerzdze aż znów .płyn zacznie się brudzić i znowu do dzieła :) podstawa do wymyć też dobrze zbiorniczek benzyną ekstrakcyjną i wymyć sitko które tam jet pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej pompa z płynem wymienione ,zbiorniczek wypłukany dwukrotnie,układ przepłukany 3 razy...

niemniej jednak moim zdaniem wpomaganie chodzi słabiej niz w A6 C4 ACE Avant Quattro mojego Ojca i nadomiar złego przy skręcie na postoju kołami słychac pompe jak sie męczy i spadają mi oboty silnika ponizej 1000 na moment .Jak dodam gazu to niby nic sie nie dzieje.

Czy to że np.pasek od pompy jest za mocno naciągnięty może miec takie objawy ? Bo mi sie koncepcja zaczyna kończyc... :wallbash: :wallbash:

prosze o jakąs podpowiedz :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...