Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Luźna kostka - ma być gdzieś podłączona?


Przemo603

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś zadawałem takie pytanie i też fotke wstawiłem,ale nie doczekałem sie odpowiedzi,ja myśle ze to moze być podłączenie do klimy jak ktoś nie ma.ale to moje myslunki.

no właśnie ja też chyba nie doczekam się odpowiedzi:(

możliwe ze to cos do klimy, bo klime mam ale mi nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co a masz w zbiorniczku wyrownawczym czujnik?? czy tylko miejsce na czujnik bo wiesz kolor rozowy tej kostki jest taki sam jak u mnie w audi i jest w zbiorniczku wyrownawczym plynu chlodzacego[br]Dopisany: 11 Sierpień 2007, 18:26 _________________________________________________w jakim to audi ma byc?? ta kostka luzna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz to jest ta audi co masz w opisie?? bo ty wykreciles zbiorniczek bo w tym miejscu w a4 znajduje sie zbiorniczek[br]Dopisany: 11 Sierpień 2007, 18:30 _________________________________________________ale co w zbiorniczku musisz miec czujnik zamontowany od dolnej czesci "w spodzie zbiorniczka" musisz miec czujnik wtopiony i do niego podlacza sie ta kostke a jesli nie masz czujnika w zbiorniczku to znaczy ze kostka jest niewykorzystana i sluzy do bogadszej wersji

a kolor rozowy to do plynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi taka jak w podpisie

zbiorniczek wykręciłem bo demontowałem przepustnice i przy okazji tego zauważyłem wlaśnie to złącze;

czujnika w dolnej części zbiorniczka nie posiadam (rozumie, że chodzi o czujnik poziomu płynu np do kompa pokładowego?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak Przemo603 o kontrole prawidłowego poziomu płynu chłodzącego i jestem tego pewien!! Bo wersje przyszłościowe tak się to nazywa, tylko w tym miejscu, miały montowany czujnik poziomu płynu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...