Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Białe zegary.


freestyle01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna Audi A4 B5, zauważyłem, że niektóre A4 B5 mają białe zegary są to przeważnie wersje w pół-skórze. Czy te zegary są oryginalne i występowały tylko w wersjach z pół-skórzaną tapicerką?

Chciałbym jeszcze zapytać jak to jest z ASR i ESP w A4 B5?

Jak ma samo ASR to jest przycisk ASR obok przycisku świateł awaryjnych. A jak jest ESP to i jest ASR i wtedy jest przycisk ESP obok przycisku świateł awaryjnych?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie esp to rozbudowany system włącznie z asr i abs,białe zegary były montowane podobno od 2000 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie esp to rozbudowany system włącznie z asr i abs,białe zegary były montowane podobno od 2000 r

Kto Ci takich rzeczy naopowiadał o zegarach? Białych zegarów nie było w serii tylko białe podświetlenie w a4 b5 już w 99roku ale to modelowe 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe liczny czerwone wskazówki łącznie z wyświetlaczem kilometrów. od końca 1999r albo początek 2000r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły link podałeś.

Chodzi mi dokładnie o takie zegary jak w tym modelu:

http://img825.imageshack.us/img825/7277/dsc07774.jpg i w prawie wszystkich modelach z pół-skorą takie są.

Następny przykład:

http://photos02.otomoto.pl/photos/300x225/C12/31/11/C12311141_8.jpg

białe liczny czerwone wskazówki łącznie z wyświetlaczem kilometrów. od końca 1999r albo początek 2000r

Nie rozumiem. Jak mogły być takie montowane od końca 99 lub początku 2000 skoro takich białych zegarów nie widzi się często co oznacza, że występują rzadko a przeglądnąłem już bardzo dużo modeli Audi A4 B5 od 2000r. Na tych zdjęciach nie wygląda jakby to było podświetlenie więc taka opcja też odpada. Może ktoś to przystępnie wytłumaczyć?

Co do ESP to wychodzi na to, że jest tak jak mówiłem mam rację?

Jeśli jest przycisk ESP obok świateł awaryjnych to auto jest wyposażone w ESP + ASR + ABS a jak jest tylko przycisk ASR to auto ma tylko ABS +ASR tak?

Dużo daje ESP + ASR+ ABS w porównaniu do ASR+ABS?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypatrz się dobrze.. w każdym 2000r są białe zegary :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe tarcze były chyba w jakichś S4 o ile to oryginał był.. a więcej w oryginale chyba nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te białe tarcze to jakies podróbki dorezane, takie jak z allegro :sick3:, ogólnie kicha, po lifcie było podswietlane na biało a tarczki były ciemne, eska miała tylko jaśniejsze tarcze, szare chyba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no właśnie nikt nie jest pewien :(

przypatrz się dobrze.. w każdym 2000r są białe zegary :wink4:

Tu mam zdjęcie zegarów z 2000r.

http://img293.yfrog.com/img293/9615/garwicaraudi38.jpg

Elementy są tylko białe a tarcza jest czarna, natomiast na tych zdjęciach które umieściłem wszystko jest białe i to jest dziwne bo nie wygląda to na ori a chyba już z 5 sztuk widziałem z takimi białymi zegarami jak umieściłem na zdjęciu w 1 poście do tego prawie wszystkie były w pół-skórze.

Napiszę wam co powiedział na ten temat sprzedawca tej B5 z białymi zegarami.

Zapytałem dlaczego w samochodzie są białe zegary.

"Witam. Ponieważ jest to wersja S-Line. Oryginalne wersje posiadały w wyposażeniu trzyramienną skórzaną kierownicę z emblematem S-line, skórzany lewarek zmiany biegów, całe wnętrze w kolorze czarnym: podsufitkę, boczki ze wstawkami skórzanymi, siedzenia, listwy wewnętrzne z prawdziwego aluminium oraz wspomniane białe zegary. Wersja S-line osadzona jest na oryginalnych felgach S 17", które mają charakterystyczny wzór oraz większy rozmiar od aut standardowych. Różni się również od pozostałych wersji innym zawieszeniem. Auto jest niższe, trochę twardsze i sztywniejsze. Posiada inne sprężyny oraz amortyzatory. Ponadto wyposażone jest w oryginalne Xenony oraz spryskiwacze lamp. Pozdrawiam"

O ile mi wiadomo to w Audi A4 B5 nie występowało S-line tylko, niektóre rzeczy mogły być przedkładane, ale chyba nie tyle ile on napisał.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o jakie zegary ci chodzi, ale na początku zrozumiałem, że chodzi ci o białe podświetlenie a nie o białe tarcze na licznikach.. teraz wiem o co chodzi i już się wypowiedziałem wyżej na ten temat.

Dlaczego nikt z czerwonych, różowych, zielonych się nie wypowiada? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do tych białych tarcz to chyba jednak były białe w serii. Jak szukałem auta to kilka razy się natknąłem na takie coś i właśnie zawsze z pół-skórą. Proszę bardzo tu jest przykład:

http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-115-km-klimatronic-C13338470.html

http://img825.imageshack.us/img825/7277/dsc07774.jpg

A i żeby komuś nie przyszło do głowy jechać oglądać ten egzemplarz z otomoto. Ja go oglądałem, auto z Włoch mocno poobcierane i zaniedbane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się tak wydaje, że to była seria. Teraz jest tzw. rozkminka chyba, że ktoś kto będzie się bardziej orientował w temacie uchyli rąbka tajemnicy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie że białe zegary zawsze połączone są z aluminiowymi dekorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie sie troche, milion postow i wiekszosc nie na temat, nie bylo bialych tarcz. Dziwnym trafem większość na zdjeciach to tarcze w milach z kilometrazem malym gdzie pełno tuningowców. Eska miala szare tarcze z białymi wskazówkami (mowa np o 99roku).

Gdzie oznaczenia (numer nabity na prawej większej tarczy u dolu). To że coś jest w samochodach nie znaczy że musi się stać oryginalną częścią. Przynajmniej w wersji europejskiej śmiem twierdzić że nie było białych, podstawowe pytani...dlaczego eska takich nie miała? A zwykłe cywile mają... :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie sie troche, milion postow i wiekszosc nie na temat, nie bylo bialych tarcz. Dziwnym trafem większość na zdjeciach to tarcze w milach z kilometrazem malym gdzie pełno tuningowców. Eska miala szare tarcze z białymi wskazówkami (mowa np o 99roku).

Gdzie oznaczenia (numer nabity na prawej większej tarczy u dolu). To że coś jest w samochodach nie znaczy że musi się stać oryginalną częścią. Przynajmniej w wersji europejskiej śmiem twierdzić że nie było białych, podstawowe pytani...dlaczego eska takich nie miała? A zwykłe cywile mają... :gwizdanie: :kox:

Mylisz sie kolego i to bardzo. W Anglii taki sam wzor tarczy jak w wersji EU? To chyba nie samorobka albo produkt jakiegos tunera. Wszystkie foty zapozyczone z allegro.

Tutaj z A3 europa:

1169908151_1

Tutaj z A4 europa + dekory o ktorych wspomnialem i kubelki w polskorze:

C13911799_9.jpg

Europa z A4 i rowniez alu dekory + polskora tym razem RECARO:

1175094721_7

1175094721_5

A nr fabryczny na tarczy? Nie na kazdej to bylo... tutaj 2x czarna po I lifcie bez numeru

1170576150_6

a444-13.jpg

Dlaczego ESKA takich nie ma? Moze dlatego zeby zwykly szary czlowiek nie mogl zamowic sobie TDI z zegarami od eSki. Biale zegary to najprawdopodobniej jakas wersja wyposazenia, byc moze krotko sprzedawana jednak za czesto spotykane sa te zegarki zeby to byl jakis produkt tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nie będe sie upierał... ale te budziki nie są białe tylko szare w przypadku zdjęc które pokazałes. A swoją drogą czy aluminiowe listwy mozna było zamówić czy nie przypadkiem łuskowe/przed liftem w kwadraciki albo drewno lub carbon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...