Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jaką wybrać nawigacje


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam mały dylemat jaką nawigacje mam wybrać chodzi mi wyłącznie o ori tylko niewiem jaką na allegro jest sporo ale niewiem które są leprze a chodzi mi żeby była dokładna chcę ją zamontować w A4 95 r wiem że nie będzie łatwo ale powinienem sobie poradzić bo chyba będe musiał kupić ramke pod navi. Może ktoś wytłumaczyć jaką powinienem kupić DX czy RNS czym to się różni DX ma chyba większy wyświetlacz niż RNS może się myle chodzi żeby była dokładna prosze o pomoc i linki jak można będe wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja moge ci pomoc , bo juz ten temat przerabialem chyba 100 razy i jeszcze sie nie zabralem za montaz :P ale tylko dlatego ze nie mam czasu i jeszcze kasy.

Do rzeczy:

- Navi+ DX ma wyswietlacz 5" , obsluguje tylko i wylacznie plyty z nawigacja CD i nic poza tym , mapy do DX sa duzo mniej dokladne niz w RNS-E DVD , oczywiscie mozna podlaczyc do tego wszystko czyli TUNER TV , zmieniarke CD/MP3 , odtwarzacz DVD itp.

- Menu itp. jest dosyc ubogie jak i sama mozliwosc konfiguracji , co nie oznacza ze jest to jakas unitra :)

-NAVI+ DX z menu polskim mysle ze spokojnie mozesz kupic za ok. 1000 zl , u nas w KRK krzycza za montaz calego zestawu + NAVI oczywiscie, 1900zl.

-RNS-E DVD to juz zupelnie inna bajka , wyswietlacz 7" , zupelnie inne kolory , duzo zywsze i wyrazniejsze , oczywiscie rozdzielczosc ekranu juz jest wyzsza przez co wszystko jest czytelniejsze

-Tutaj masz plyty DVD z nawigacja zamiast CD jak w NAVI+ i mapy sa duzo bardziej dokladne, dodatkowo masz dwa sloty na karty pamieci SD/MMC i mozliwosc odtwarzania plyt Audio CD i MP3 :)

-Podlaczyc mozna tak samo jak w NAVI+ praktycznie wszystko :) co moze byc w aucie z multimediow.

-RNS-E kupisz do A4 spokojnie kolo 1900 zl na allegro , tylko musisz oczywiscie zwrocic uwage od jakiego AUDI pochodzi bo kazdy model ma troche inne wymiary, od A3 jest inna , od A4 inna i od A6 inna.

- W KRK za montaz calosci + RNS-E krzycza 3400zl

Jesli bys chcial montowac sam to musisz kupic oryginalna ramke 2din , przejsciowki , kable itp.

Co do samego montazu to bardzo ladnie to opisal Alvaroalvaro78 , i znajduje sie to ooo tu ----> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12081.0.html

Rowniez dobrze jest to opisane na stronie AKP i na stronie NAVI.

Jak by co to pytaj bo moglem o czyms zapomniec :)

Aha w sprawie kupna tej czy tej navi zglos sie do Alvara on jest dealerem hehehe i masz pewnosc ze wszystko bedzie eleganckie i sprawne :) Bo z allegro to czasami roznie bywa , chyba ze sobie ogladniesz i sprawdzisz wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...