Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Stuka przegub - można jeszcze uratowac?


m123ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od kilku dni strzela mi przegub , rozerwana jest osłona . Czy to oznacza że musze wymienić przegub , czy da rady jakoś uratować , nowa osłona i konkretnie nasmarować?

Aha i który to przegub trzeba wymienić wewnętrzny czy zewnętrzny ? Mam przegub od passata B5 po lifcie , 1,9Tdi 130KM będzie pasowal?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się uratować ale ... na pół roku .

Co do przegubu od passata to wątpię żeby pasował - jest dużo rodzajów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeden mam RUVILLE, a drugi GLO przejechałem na nich około 20tys i jest ok, z pewnością zależy od jazdy, myślę że nie ma co przepłacać oczywiście zależy od zawartości portfela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem przegub , średnia firma teraz nie pamiętam jaka , nie żaden chińczyk i przy skręcaniu kierownicą "buczy" :blink: nie wiem co buczy , czy coś od wspomagania , tak jakby po prostu przy skręcie kierownicą , skręcanie idzie ciężej nie dla mnie tylko dla wspomagania i głośniej pracuje :disgust: po za tym nic nie strzela ,stuka , normalnie się jeździ . Przy wymianie przegubu można coś spieprzyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stukał na skręconych, wymieniłem na Lobro 210PLN i spokój.

Raz mi się wysypał przegub przy ruszaniu na skręconych. Wysiadłem ośka się kręci koło nie. Stoisz i myślisz jak auto odstawić do warsztatu. Samo nie dojedzie. Żadna naprawa (na chwilę) nie jest możliwa. Pomysł na wigilię: Noc. Pada snieg :naughty: a w koło wyją wilki :kox: a w radiu jedna stacja i ciągle "Jingle Bell"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...